Jaki smartfon wybrać

Borykasz się z problemami natury psychicznej? Jesteś w trudnej sytuacji? Potrzebujesz rady lub otuchy? Dołącz do naszej grupy wsparcia. Pomagamy rozwiązywać trudności, polecamy specjalistów zdrowia psychicznego i podpowiadamy, gdzie szukać pomocy.
Lućka

Jaki smartfon wybrać

Post autor: Lućka »

Smartfony są coraz bardziej popularne wśród użytkowników .Co raz otrzymują jakieś nowe funkcje a co za tym idzie nowe możliwości ich wykorzystania. W jakim kierunku zmierza świat smartfonów ? Jakie są obecne trendy, co jest dla użytkowników smartfonów najważniejsze? Zajrzyjcie tutaj , to bardzo ciekawy artykuł właśnie na ten temat. Napisz co jest ważne dla ciebie jeśli chodzi o ich użytkowanie. Czy jest to pojemność baterii ,może szybkość procesora a może jeszcze coś innego ?
Romana

Re: Jaki smartfon wybrać

Post autor: Romana »

Smartfon ma wiele możliwości lecz aby w pełni móc z niego korzystać musimy mieć internet. Nie zawsze u mnie pakiet był wystarczający na moje zużycie, a dodatkowe GB sporo kosztowało. Znajoma mi podpowiedziała o ofercie Otvarta, która oferuje w abonamencie internet 5G. Rachunki niskie, umowa na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia miesięcznego. Zdecydowałam się i jestem bardzo zadowolona. Płacę 19,99 i korzystam kiedy chcę, łącze dobre bez żadnego zawieszania. To była zmiana zdecydowanie na lepsze.
ODPOWIEDZ