Kto pomoże

Borykasz się z problemami natury psychicznej? Jesteś w trudnej sytuacji? Potrzebujesz rady lub otuchy? Dołącz do naszej grupy wsparcia. Pomagamy rozwiązywać trudności, polecamy specjalistów zdrowia psychicznego i podpowiadamy, gdzie szukać pomocy.
Awatar użytkownika
Nadia
Posty: 15
Rejestracja: 05 lut 2019, 12:00

Kto pomoże

Post autor: Nadia »

Szukam fundacji, która pochyli się nad problemami zdrowotnymi naszego kuzyna. Malec po ukończeniu roczku boleśnie się poparzył. Macie jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2019, 10:59

Re: Kto pomoże

Post autor: Agata »

Od jakiegoś czasu wspieramy podopiecznych fundacji Szlaechetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Jest to organizacja, która opisuje różne historie chorych maluchów, ale głównie są tam dzieciaczki po bolesnych poparzeniach. Napisz do nich. Pewnie pomogą i Tobie. Życze powrotu do zdrówka!
Awatar użytkownika
Irenka
Posty: 121
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:13

Re: Kto pomoże

Post autor: Irenka »

Hejka. Jak to miło, że właśnie sa organizowane takie akcje charytatywne, gdzie zbiórka pieniędzy trafia do fundacji, na prawdę to szczytny cel i wiele dobrego zlobili. jest wiele fundacji które wspierają i pomagają. Ja ostatnio sporo dobrego czytałam o fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 16
Rejestracja: 11 kwie 2019, 18:59

Re: Kto pomoże

Post autor: kosanoztra »

Jak już mowa o pomaganiu, podrzucam link do zbiórki pieniędzy dla chłopca, który choruje na nowotwór – https://siepomaga.pl/zycie-marka. Leczenie w Meksyku to dla niego ostatnia deska ratunku. Jak na razie przynosi efekty ale aby mogło być dalej kontynuowane potrzebne są pieniądze więc jeśli tylko możecie – wesprzyjcie chociaż symboliczną kwotą.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Kto pomoże

Post autor: Hanka »

A czy myśleliście o tym, żeby zorganizować jakąś zbiórkę pieniędzy przez internet? Z tego, co mi wiadomo, to na przykład serwis internetowy https://dotuje.pl/ umożliwia tworzenie takich zbiórek zupełnie za darmo. Tak więc wydaje mi się, że warto z tego skorzystać ;) A Wy co myślicie?
ODPOWIEDZ