Nawilżanie

Kosmetyk kosmetykowi nierówny! Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetologią, produktami kosmetycznymi i nowinkami z branży. Podzielcie się swoimi doświadczeniami! Polecajcie ulubione marki.
Awatar użytkownika
Miloslaw_60
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2022, 2:28

Nawilżanie

Post autor: Miloslaw_60 »

Jakie nawilżające kosmetyki z dobrym składem moglibyście polecić? Zastanawiam się od jakiegoś już czasu nad tym, żeby zamówić sobie do przetestowania jakieś kosmetyki konopne, a z tego co widzę na stronie sklepu Hemp King, mają ich naprawdę spory wybór. Koniecznie musze kupić balsam nawilżający do ciała, ale myślę też o dezodorancie, rzucił mi się w oczy.
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 244
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: Nawilżanie

Post autor: ula24 »

jeśli szukasz kosmetyków z dobrym składem to zobacz lepiej na produkty z marki Herbapol Polana. To są kosmetyki naturalne, wegańskie, idealne dla każdej cery w tym dla cery wrażliwej. Znajdziecie także w ofercie tego producenta kosmetyki do pielęgnacji włosów, balsam do ciała, żel do mycia. I to wszystko w bardzo rozsądnych cenach. Ja od dawna czytam składy kosmetyków i to mnie przekonało aby wypróbować serię z Polany. I nie rozczarowałam się, nie tylko zareagowała moja skóra idealnie na te produkty to jeszcze szybko zobaczyłam działanie produktów.
Wicia

Re: Nawilżanie

Post autor: Wicia »

autor: Miloslaw_60 » 13 sie 2022, 3:06
Jakie nawilżające kosmetyki z dobrym składem moglibyście polecić? Zastanawiam się od jakiegoś już czasu nad tym, żeby zamówić sobie do przetestowania jakieś kosmetyki konopne, a z tego co widzę na stronie sklepu Hemp King, mają ich naprawdę spory wybór. Koniecznie musze kupić balsam nawilżający do ciała, ale myślę też o dezodorancie, rzucił mi się w oczy.


Jeśli jeszcze nie próbowałaś, polecam serum z kwasem hialuronowym z serum shot od eveline. Ja stosuję je już jakiś czas regularnie i nie mogę narzekać na nawilżenie swojej skóry.
ODPOWIEDZ