Profesjonalne kosmetyki do salonu kosmetycznego

Kosmetyk kosmetykowi nierówny! Zapraszamy do dyskusji osoby zainteresowane kosmetologią, produktami kosmetycznymi i nowinkami z branży. Podzielcie się swoimi doświadczeniami! Polecajcie ulubione marki.
Janna32

Profesjonalne kosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: Janna32 »

Hej!
Czy będziecie mi w stanie powiedzieć na jakie profesjonalne dermokosmetyki warto będzie wybrać do salonu kosmetycznego? Zależy mi przede wszystkim na sprawdzonym składzie, dobrej cenie i też możliwości po prostu przetestowania ich zanim ostatecznie zdecydujemy się na nawiązanie współpracy z marką.
urszulaa43

Re: Profesjonalne kosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: urszulaa43 »

Na pewno warto sprawdzić różne opcje jeśli chodzi o dermokosmetyki do profesjonalnego użytku, tutaj jak najbardziej warto przyjrzeć się marce ODA Optimum Derma, która jest stworzona z myślą o profesjonalistkach. Dlatego warto po prostu poznać ją bliżej na przykład umawiając się na prezentację w swoim salonie, żeby lepiej móc ją poznać :)
Dalla67

Re: Profesjonalne kosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: Dalla67 »

Podzielam spostrzeżenia, że jednak jeśli chodzi o czystość składu to możesz sprawdzić markę ODA dostępną w ofercie dystrybutora Lumis Group. Są to produkty bogate w ograniczone kwasy AHA, które pomagają poradzić sobie z trądzikiem, jak i starzeniem się skóry. Jednocześnie mają wpływ na właściwości immunologiczne skóry. Warto poznać tą markę bliżej od razu podczas prezentacji w swoim salonie, pozdrawiam ;)
Janna32

Re: Profesjonalne kosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: Janna32 »

Bardzo dziękuję za Waszą pomoc i spostrzeżenia, oczywiście mam nadzieję, że jednak trochę tych spostrzeżeń jeszcze się w temacie pojawi i ostatecznie uda mi się podjąć przemyślaną decyzję dobierając te najlepsze rozwiązania dla klientek borykających się z problemami trądzikowymi, jak i starzeniem się.
Zuzza66

Re: Profesjonalne kosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: Zuzza66 »

No dokładnie, warto będzie sprawdzić sobie różne opcje i po prostu porozmawiać z obsługą, aby lepiej ją poznać. Możesz na przykład rozważyć Optimum Derma dostępną w lumis group https://lumisgroup.pl/optimum-derma/ bogate w organiczne kwasy AHA. Na pewno dobrą opcją jest również możliwość umówienia się na prezentację
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 572
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Profesjonalne kosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: tormund91 »

Jeśli chodzi o wysokiej jakości kosmetyki w dobrej cenie, to moim zdaniem warto zajrzeć tutaj: https://perfecta-kosmetyki.pl/. Znajdziecie tam potężny wachlarz ofertowy kosmetyków, od mydeł przez maseczki, po toniki, peelingi czy mgiełki do ciała oraz balsamy. Moim zdaniem warto zweryfikować ich ofertę na własną rękę, bo jest bardzo ciekawa.
ODPOWIEDZ