Próbny makeup

Podążasz za trendami? Poszukujesz ciekawych pomysłów na wieczorowy make up lub inspiracji co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Urszula-65
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2022, 23:09

Próbny makeup

Post autor: Urszula-65 »

W przyszłym roku będę świadkową na ślubie mojej najbliższej, najlepszej przyjaciółki. Mamy już trochę planów na ten dzień, mamy mniej więcej wybrane sukienki, chociaż wiadomo, to jeszcze sporo czasu i sporo może się jeszcze zmienić ;) Ale zastanawiamy się jak z kwestią makijażu - czy ja, jako świadkowa, też powinnam mieć makijaż próbny przed ślubem?:)
ZuziaWrocLOVE

Re: Próbny makeup

Post autor: ZuziaWrocLOVE »

Zanim w sumie zaczniesz robić makijaż, to pomyśl o regulowaniu brwi. Krzaczaste włoski nie wyglądają dobrze :) Możesz to zrobić sama lub w salonie kosmetycznym. Ja uczyłam się z różnych stron internetowych np. tutaj https://polskieblogikosmetyczne.pl/regu ... oli/b_gbaj albo na forach. Ok, ale w sumie, dlaczego warto regulować brwi? Przede wszystkim stanowią świetną bazę dla makijażu. Wyregulowane brewki podkreślają naturalne rysy twarzy i pozwalają wyczarować idealny kształt brwi podczas makijażu. Po drugie, odpowiednio dopracowane brwi nadają wyrazistości naszym oczom. Zadbane brwi podkreślają spojrzenie, sprawiają, że oczy wydają się większe i bardziej wyraziste. To ogromna zaleta, zwłaszcza jeśli chcemy, aby nasze oczy były głównym punktem naszego makijażu. Kolejna sprawa, brwi pomagają zrównoważyć proporcje naszej twarzy. Dobrze wyregulowane brwi mogą wyrównać asymetrię i nadać twarzy bardziej harmonijny wygląd. Dzięki temu makijaż staje się bardziej zrównoważony i estetyczny. Zadbane brwi ułatwiają aplikację produktów do brwi podczas makijażu. Kiedy brwi są w dobrym stanie, aplikowanie cieni, kredki czy żelu staje się prostsze i efektywniejsze. Oczywiście, nie mówię, że brwi muszą być perfekcyjne - każdy z nas ma inny kształt twarzy i indywidualne preferencje. Ważne jest jednak, aby dbać o ich regularną pielęgnację i utrzymanie w porządku, tak aby wspierały nasz makijaż, a nie go psuły. Jeśli ktoś z Was jeszcze nie próbował zadbać o swoje brwi przed makijażem, polecam dać szansę tej praktyce.
ODPOWIEDZ