jak zwalczać przeziębienie i grypę?

Może się okazać, że ten wątek będzie kontrowersyjny - lub wręcz przeciwnie! Dzielcie się doświadczeniami z medycyną alternatywną.
Awatar użytkownika
Ariadna71
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2023, 5:35

jak zwalczać przeziębienie i grypę?

Post autor: Ariadna71 »

Cześć wszystkim! Jestem tutaj, bo szukam porady na temat tego, jak zwalczać przeziębienie i grypę. Wiem, że wiele osób ma z tym problem i chciałabym się dowiedzieć, jakie są waszym zdaniem skuteczne sposoby na zapobieganie i leczenie tych chorób. Czy ktoś mógłby mi polecić preparaty na przeziębienie i grypę lub inne sposoby, które mogą pomóc? Bardzo bym doceniła jakąkolwiek pomoc. Dziękuję! :)
Monika P.

Re: jak zwalczać przeziębienie i grypę?

Post autor: Monika P. »

Dyskutowanie na takie tematy jest bardzo ważne ponieważ może wnieść wiele cennych informacji. Budowanie odporności to proces jaki trzeba rozpatrywać w długiej perspektywie. Dlatego tak kluczowe jest by postawić na zdrowy tryb odżywiania także naszych dzieci. One mają o wiele łatwiej zmienić swoje nawyki żywieniowe, co potwierdza wiele badań klinicznych. Wybieranie zdrowych warzyw czy owoców z pewnością będzie też miało wpływ na dostarczenie większości potrzebnych witamin. Natomiast w sezonie jesiennym, w razie potrzeby bezpieczna jest homeopatia na grypę - https://www.boiron.pl/nasze-produkty/le ... lococcinum ponieważ leki są na bazie naturalnych składników. Wystarczy poczytać tylko o popularności tej metody by szybko się do niej przekonać.
ODPOWIEDZ