Produkty konopne

Może się okazać, że ten wątek będzie kontrowersyjny - lub wręcz przeciwnie! Dzielcie się doświadczeniami z medycyną alternatywną.
Awatar użytkownika
wolimira
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2021, 0:31

Produkty konopne

Post autor: wolimira »

Co myślicie na temat stosowania produktów konopnych? Wiem, że jeśli chodzi o olejek cbd, to naprawdę sporo się mówi ostatnio na ten temat, jest to sprawa coraz bardziej popularna i wiele osób używa. Natomiast wiem też, że przecież tych produktów konopnych jest też zdecydowanie więcej. Kosmetyki konopne, susz konopny, a ostatnio znalazłam nawet, że jest coś takiego jak pasta cbd - znacie?
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Produkty konopne

Post autor: biasza »

Rzeczywiście produkty konopne są coraz bardziej popularne i coraz chętniej kupowane. A powód jest prosty - naprawdę działają leczniczo i to na wiele dolegliwości. Ja szczerze polecam, sama korzystam z dobrodziejstw olejku CBD. Ale radzę zachować ostrożność bo wraz z większym zainteresowaniem pojawiło się znacznie więcej firm które takimi olejkami handlują. Kuszą niską ceną ale niestety okazuje się, że taki olejek ma w sobie mało konopii tak naprawdę. Ja polecam Hemp Pharm, do ich produktów mam pełne zaufanie. Olejki w różnym stężeniu, mają także herbatki konopne.
wera21

Re: Produkty konopne

Post autor: wera21 »

Rzeczywiście temat na czasie. Olejki konopne cbd są legalne i pomagają na nerwicę, ataki paniki, a nawet depresję. Podobno nawet leczą uzależnienia i choroby, takie jak Alzhaimer i Parkinson. Przede wszystkim myślę, że w dzisiejszych czasach przyda się przy bezsenności. Jeśli będziesz się zastanawiać nad ich stosowaniem, to polecam ze sklepu online konopiecbd.com.pl https://www.konopiecbd.com.pl/kategoria/olejki-cbd, ponieważ są tam olejki 100% naturalne i organiczne.
ODPOWIEDZ