Zdrowe suplementy

Może się okazać, że ten wątek będzie kontrowersyjny - lub wręcz przeciwnie! Dzielcie się doświadczeniami z medycyną alternatywną.
Awatar użytkownika
Estera-86
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2020, 13:23

Zdrowe suplementy

Post autor: Estera-86 »

Dziewczyny, kupujecie suplementy w aptekach? Ja doszłam do wniosku, że wszystkie te reklamowane wszędzie produkty wcale nie są tak dobrze. Ostatnio odwiedziłam mój osiedlowy sklep zielarski i tam kupiłam suplementy z łuską gryki. Naturalne rozwiązania wzbudzają większe zaufanie, też tak myślicie?
baśka

Re: Zdrowe suplementy

Post autor: baśka »

Od siebie mogę polecić sprawdzone suplementy z https://7-nutrition.com/ . Robię zamówienia tutaj już od dłuższego czasu i nie zauważyłam żadnych wad produktów itp. Wszystko jest jak najbardziej na plus. Zdrowa żywność, którą można tutaj zamówić jest przepyszna, suplementy skuteczne i ceny również ok.
anuśkaa

Re: Zdrowe suplementy

Post autor: anuśkaa »

Jesli chodzi o suplementy dla kobiet starających się o ciąże to polecam ten www.miositogyn.pl Cieszy się bardzo dobra opinia wśród kobiet i jest niedrogi. Mi polecił go mój ginekolog i mam zamiar go kupić jak najszybciej. Mam nadzieję, że skutecznie wspomoże nasze starania o dziecko :)
ODPOWIEDZ