Chirurg Wrocław

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
Tomasz98
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2019, 23:08

Chirurg Wrocław

Post autor: Tomasz98 »

Czesc,

Znacie jakis dobry gabinet chirurgii plastycznej we Wroclawiu? Mozecie mi cos polecic? :)
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 46
Rejestracja: 22 cze 2019, 23:31

Re: Chirurg Wrocław

Post autor: Marysia_89 »

Czesc,

Ja moge Ci polecic Gabinet chirurgii plastycznej we Wrocławiu Aestetica. Korzystalam z ich uslug w zakresie odsysania tluszczu oraz botoxu. Z obu zabiegow bylam bardzo zadowolona! Musze przyznac, ze pracuja tam prawdziwi specjalisci, ktorzy znaja sie na tym co robia :)
minę

Re: Chirurg

Post autor: minę »

Ja dla dobrego chirurga pojechałam aż do kliniki w Polanicy-Zdroju, do przeprowadzenia mojej operacji plastycznej wybrałam dr Łątkowskiego. To jest świetny specjalista, posiada ogromne doświadczenie, jest rzetelny i kompetentny. Wykonywał on u mnie zabieg korekty opadającej powieki. Niby nie jest to coś bardzo poważnego, ale jest to precyzyjny zabieg i lekarz musi uważać na to, by nie wyciąć zbyt dużo skóry i postarzyć nam oczu. Mój chirurg bardzo dobrze sobie poradził, oczy wyglądają młodo, świeżo, no i mam nareszcie powiekę, która mogę pomalować, hahaha, polecam.
żanka908

Re: Chirurg Wrocław

Post autor: żanka908 »

Witam, mam probley ze zdrowiem,a dostanie sie w dzisiejszych czasach do lekarza graniczy z cudem,. Co sądzicie o skorzystaniu z pakietow medycznych https://hms-assistance24.com/swiadectwa-morskie,23,pl Czy uwazacie,ze to dobra inwestycja? Pozdrawiam.
kłodzilla

Re: Chirurg Wrocław

Post autor: kłodzilla »

Jeśli szukasz sprawdzonego i pewnego chirurga plastycznego to sprawdź klinikę doktora Nawrockiego który prowadzi swój gabinet we Wrocławiu i ma wiele lata doświadczenia w tym temacie. Korektę powiek przeszłam bezproblemowo i szybko przeszłam rekonwalescencję. Dziękuję za profesjonalna opiekę.
ODPOWIEDZ