Chirurgia plastyczna

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
MartaJ
Posty: 16
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:24

Chirurgia plastyczna

Post autor: MartaJ »

Co sądzicie o chirurgi plastycznej? Byłybyście w stanie skorzystać z usług gabinetu oferującego np. powiększanie piersi czy ust?
A może któraś z Was ma już za sobą operację i chciałaby się podzielić wrażeniami?
Awatar użytkownika
AlicjaKot
Posty: 7
Rejestracja: 20 paź 2019, 8:54

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: AlicjaKot »

Nie korzystałam, ale przyjaciółka polecała mi gabinet chirurgii plastycznej we Wrocławiu, ponieważ zastanawiałam się nad powiększeniem piersi. Nie lubię swoich piersi, ale zawsze sceptycznie podchodziłam do tematu chirurgii. Szczerze mówiąc, jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia byłoby dla mnie, żeby skorzystać z takiej opcji. Ale jak już osoba z mojego najbliższego grona podjęła się operacji i zobaczyłam, że nie jest to takie straszne, a efekty naprawdę powalają, sama zaczęłam się zastanawiać nad taką opcją :)

Może inne Panie wypowiedzą się jak przeszły operację i czy są zadowolone? :)
Awatar użytkownika
Goodnight88
Posty: 113
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:16

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Goodnight88 »

jako tako powiększania piersi jeszcze nie miałam, ale jestem po powiększaniu ust kwasem Restylane Kysse. Bardzo ładny i naturalny efekt, dobre nawilżenie. Według mnie bardzo dobre rozwiązanie dla osob, które gdzieś tam nie sa zadowolone ze swojego wyglądu.
Awatar użytkownika
Feri
Posty: 115
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:27

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Feri »

Słuchajcie, ale jeśli chodzi o operacje plastyczne, to one nie kończą się przecież na powiększaniu piersi - dr Olender zajmuje się np. operacjami plastycznymi brzucha. U mnie po ciąży został ogrom obwisłej skóry, który szpecił i powodował ogromne kompleksy. Pomimo tego, że waga była dokładnie taka sama jak przed ciążą, moje ciało było zupełnie inne. Dr Olender sprawiła, że znów czuję się pięknie! :)
Awatar użytkownika
Dita
Posty: 82
Rejestracja: 02 kwie 2019, 21:07

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Dita »

Moim zdaniem warto pomyśleć o zabiegach na buzię i wyrównanie zmarszczek. U mnie pomógł botoks, mimo początkowych wahań jestem bardzo zadowolona, ze zdecydowałam się go zrobić :) teraz regularnie chodzę do doktor Żukowskiej w Dermedzie w Łodzi
Awatar użytkownika
anonka
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:47

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: anonka »

powiększanie ust - tak :) sama zresztą chodzę na usta do Demeter na Białostockiej w Warszawie. Fajnie tam potrafią wymodelować wargi. Ale już bardziej inwazyjnie zabiegi/operacje, gdzie w grę wchodzi narkoza i cięcie to nie, dziękuję ;)
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: miszka »

Tutaj https://derm-al.pl/medycyna-estetyczna/ ... plastyczna jest namiar na gabinet, gdzie wykonywanych jest wiele operacji. Myślę, że warto się tam rozejrzeć i sprawdzić jakie zabiegi wykonują. Uważam, że poprawianie swojej urody to nie jest nic złego. Każdy z nas chce wyglądać ładnie i przede wszystkim dobrze czuć się w swojej skórze. Oczywiście nie należy przesadzać.
Awatar użytkownika
Try55
Posty: 55
Rejestracja: 11 gru 2019, 21:52

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Try55 »

Ja tez nie miałam powiększania piersi ale... miałam plastyke powiek ponieważ wczesniej były one opadające. Zabieg miałam robiony w Dzięgielewska instytucie Oka w warszawie. W końcu jakoś już normalnie wyglądam, nie mam smutnego wyrazu twarzy i moge sobie malowac oczy jak mi sie podoba ;)
Awatar użytkownika
Zosia24Zosia
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2020, 12:10

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Zosia24Zosia »

Ja zawsze uważałam, że jeżeli biust kobiety jest w dobrej kondycji to po co powiększać. Zmieniłam zdanie kiedy dużo schudłam i potem zaszłam w ciąże i znowu schudłam. Mój biust jednym słowem bardzo stracił swoją jędrność i znacznie zmalał. Postanowiłam powiększyć biust w tej klinice www.drchecinski.pl w Warszawie i jestem po zabiegu już 3 miesiące i już nie mogę doczekać sie lata i kiedy wskoczę w bikini.
Awatar użytkownika
oliska
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: oliska »

Teraz coraz więcej osób korzysta z dobrodziejstw, jakie daje chirurgia plastyczna. Ja sama poddałam się zabiegowi powiększania piersi ( implantami Mentor) i choć było to już 2 lata temu to do dziś ciesze się efektem większych, jędrnych i uniesionych piersi.
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: mira_mira »

oliska wiem coś o tym bo sama od 2 lat noszę z dumą mentory :) efekt jest taki, ze piersi wyglądają jak moje własne o to własnie chodziło :) jesli zastanawiacie się nad tego typu zabiegiem to warto obejrzeć sobie ten filmik na youtubie z udziałem dr Szczyta https://www.youtube.com/watch?v=WmbiSf4rL9Y&t=1009s. Ja obejrzałam go przed operacją co najmniej kilkanaście razy, rozwiał wiele moich wątpliwości.
Awatar użytkownika
rufka
Posty: 66
Rejestracja: 03 cze 2019, 21:09

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: rufka »

mira_mira znam ten filmik na pamięć, świetny jest. Sam dr Szczyt to guru jeśli chodzi o chirurgie plastyczną w Polsce i nie tylko. świetny fachowiec. Ja operacje mam dopiero przed sobą, ale też zdecydowałam się na implanty Mentor.
Awatar użytkownika
baina
Posty: 141
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:06

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: baina »

chirurgia plastyczna to wedlug mnie duze osiagniecie i jak tylko mamy ochote cos poprawic, to trzeba korzystac :) warunkiem jest, zeby wybrac dobra klinike, ja piersi powiekszalam w dr Osucha w Warszawie, rewelacja, bardzo dobra opieka, szczegolowy wywiad , super podejscie. Rezultat oczywiscie przeszedl moje najsmielsze oczekiwania :)
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: lenka77 »

Jeśli chodzi o solidny gabinet chirurgii plastycznej z Lublina to ja doradzić mogę
Gabinety Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej CDT Medicus https://www.gabinety-leszczynski.pl/ Miałam tam korekcję powiek. Poniewaz miałam mocno opadające powieki to zdecydowałam się na zabieg i jestem z tego powodu zadowolona, wyglądam o niebo lepiej, młodziej i na bardziej wypoczętą.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam,ja nie zdecydowałabym się na chirurgie plastyczną,ale na delikatnie poprawienie swojej urody. Mysle o zastrzykach poprawiajacych elastycznosc skory. https://derm-al.pl/pl/medycyna-estetyczna Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
senna
Posty: 67
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:44

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: senna »

Jesteście pewne, że tylko chirurgia plastyczna jest w stanie wam pomóc? A może nie? Na problemy ze skórą polecam kolagen: https://www.kolagen.pl/.

tierra ława
Awatar użytkownika
mona7878
Posty: 4
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:17

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: mona7878 »

Dla mnie chirurgia estetyczna do ostateczność. Po co aż tak się narażać skoro medycyna estetyczna oferuje zabiegi które dają podobny efekt. Takie jest moje zdanie i jego się trzymam :) Sama z chęcią chodzę na różne zabiegi do kliniki Demeter w Warszawie. Zero cięć, skalpela czy krwi, a efekty bardzo podobne jak do tych z linftingu itp ;)
Awatar użytkownika
gajkaa
Posty: 23
Rejestracja: 26 lut 2020, 18:03

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: gajkaa »

Miałam operacje odstających uszu w Łódzkiej klinice Dermed u dr Doroty Żukowskiej. Dla mnie moje uszy były koszmarem, okropnym kompleksem. stąd w moim przypadku operacja ta była wybawieniem w pewnym sensie. Odzyskałam wiarę w siebie, siłę do życia . Nie mam nic przeciwko jeśli wybierze się dobra klinike i chirurga plastycznego
żark

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: żark »

Ja również skorzystałam z zabiegu z zakresu chirurgii plastycznej. Byłam na labioplastyce u chirurga Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. Jest to zabieg zmniejszenia przerośniętych warg sromowych. Mój problem był natury intymnej, bo jednak o czymś takim mało się mówi publicznie, a jednak ta dolegliwość przeszkadzała mi całe życie, miałam otarcia, infekcje, itp. Chirurg super się spisał, ma fajne podejście do pacjenta, bo przełamałam swoją nieśmiałość i opisałam mu mój problem, a on zachowywał się przy tym całkowicie profesjonalnie. Zabieg się udał, wszystko "tam na dole" wygląda i działa super, polecam.
Mąciu

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Mąciu »

lenka77 pisze: ↑21 cze 2020, 19:57 Jeśli chodzi o solidny gabinet chirurgii plastycznej z Lublina to ja doradzić mogę
Gabinety Chirurgii Plastycznej ​i Estetycznej CDT Medicus https://www.gabinety-leszczynski.pl/ Miałam tam korekcję powiek. Poniewaz miałam mocno opadające powieki to zdecydowałam się na zabieg i jestem z tego powodu zadowolona, wyglądam o niebo lepiej, młodziej i na bardziej wypoczętą.
Zabiegi na powieki ja również polecam. Tutaj robią nie tylko plastykę powiek http://www.powieki.krakow.pl ale też usuwanie różnych znamion, kaszków itd :) Takie rzeczy naprawdę mogą dużo zmienić, łatwiej zrobić np makijaż co mimo że jest dość błahym powodem, to serio ułatwia życie :)
ąąąa

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: ąąąa »

Ja miałam operację biustu, był on powiększany i modelowany za pomocą mojego tłuszczu. Zabieg wykonałam w klinice Knack Clinic we Wrocławiu, u chirurga Knakiewicza. On ma kompleksowe usługi, stosuje również kilka technik, ale ja zdecydowałam się właśnie na tę i nie żałuję. Piersi wciąż wyglądają naturalnie, chociaż są obecnie w końcu jędrne, dobrze się układają, no ogólnie chirurg się spisał, wykonał kawał dobrej roboty. Przez cały czas zachował pełen profesjonalizm i z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest rzetelny, polecam.
Kaśś

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Kaśś »

ąąąa pisze: ↑28 paź 2020, 10:14 Ja miałam operację biustu, był on powiększany i modelowany za pomocą mojego tłuszczu. Zabieg wykonałam w klinice Knack Clinic we Wrocławiu, u chirurga Knakiewicza. On ma kompleksowe usługi, stosuje również kilka technik, ale ja zdecydowałam się właśnie na tę i nie żałuję. Piersi wciąż wyglądają naturalnie, chociaż są obecnie w końcu jędrne, dobrze się układają, no ogólnie chirurg się spisał, wykonał kawał dobrej roboty. Przez cały czas zachował pełen profesjonalizm i z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest rzetelny, polecam.
O tak, ta metoda jest bardzo fajna. Ja też jestem zadowolona z powiększania piersi, ale wykonywałam zabieg u Pani Marty Raczkowskiej-Muraszko, tutaj - https://www.raczkowska.pl/ moim zdaniem warto. Jak ktoś się zastanawia, czy to na pewno dla niego, ale ma jakieś kompleksy, to ja bym się nawet nie zastanawiała :)
łamija

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: łamija »

Sama korzystałam z uroków chirurgii plastycznej i mam kilka przemyśleń. Przede wszystkim warto wybrać sobie dobrego chirurga, od siebie polecam dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. Do tego warto się przygotować do samego zabiegu, poczytać co i jak i wypytać o wszystko naszego lekarza. Mój wszystko mi wyjaśnił, jest rzetelny i profesjonalny. Ja miałam robiona korektę nosa, który był ogromny, taki typowy orli i nie wyglądał dobrze. Korekta oczywiście przebiegła pomyślnie, nie ma blizn, obecnie mam mały, ładny nosek, który pasuje do mojej twarzy, polecam.
Awatar użytkownika
amroza
Posty: 145
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:55

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: amroza »

Oczywiście, dobry chirurg to podstawa, nigdy nie zdecydowałabym się na jakiegoś podejrzanego typu, w końcu to operacje! I jak już to tylko doktor Żukowska z Łodzi, ona wie co robi, ma w tym ogromną wiedzę i mnóstwo lat praktyki
okłonna

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: okłonna »

Mi bardzo przeszkadzał garb na moim nosie dlatego zdecydowałam się na operację w klinice doktora Nawrockiego który wzbudził moje zaufanie od razu na pierwszej konsultacji przez co byłam spokojna o efekt. Korektę nosa miałam w znieczuleniu więc nie bolało, a jak zeszła opuchlizna to efekt był dokładnie taki jak sobie wyobrażałam, dlatego jestem bardzo wdzięczna za profesjonalizm i opiekę!
majuś9333

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: majuś9333 »

Jeśli chodzi o dobrego chirurga plastycznego, to ja mogę polecić świetną dr Dorotę Żukowską, której klinika jest w Łodzi i możecie wykonać również operację w Białymstoku. Sama miałam u niej przeprowadzoną operację krzywej przegrody nosowej.
Awatar użytkownika
Lukrecja
Posty: 131
Rejestracja: 20 wrz 2020, 20:01

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Lukrecja »

Ja miałam okropny nos i bardzo się cieszę że zdecydowałam się na operację plastyczną nosa, bo teraz podobam się sobie i jestem bardziej pewna siebie. Wcześniej ciągle myślałam, że wszyscy patrzą na mój nos... Operację miałam we Wrocławiu w gabinecie ESTmedica https://estmedica.pl/zabieg/korekcja-nosa/ i jestem w 100 % zadowolona z efektu jak i z samego gabinetu, jest tam nowocześnie i mają doskonałych lekarzy. Także jeśli jesteście z okolicy i myślicie o korekcji nosa to odwiedźcie ten gabinet.
Sława

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Sława »

Widziałam, że ktoś z Was wyżej wspominał już o Pani doktor Annie Olender. Ja jestem, właściwie byłam jej pacjentką dwa lata temu, kiedy to zdecydowałam się na operację krzywej przegrody nosowej. Operacja odbyła się w klinice w Żarkach Letnisko https://drolender.pl/kategoria-oferty/c ... lastyczna/ Szczerze powiem, że wcześniej byłam na różnych konsultacjach, ale dopiero u dr Olender poczułam, że naprawdę trafiłam dobrze. I efekt operacji to potwierdza.
Łenka

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Łenka »

Wiesz co na pewno warto wziąć pod uwagę takie zabiegi. Jeśli mają pomóc i sprawić że człowiek się będzie bardziej komfortowo czuć to dlaczego nie? :) moim zdaniem warto iść na konsultację na przykład do https://klinikamiracki.pl/chirurgia-plastyczna/ To bardzo dobra klinika z dobrą renomą
ODPOWIEDZ