Ciekawe planszówki

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 100
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:39

Ciekawe planszówki

Post autor: kozi44 »

Powiedzcie mi czy znacie może jakieś ciekawe gry planszowe w które warto zagrać?
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:44

Re: Ciekawe planszówki

Post autor: mikolaj2 »

Hmm... a może zainteresowała by Cię jakaś gry planszowe dla par? My na przykład z żoną gramy w grę ze strony pudelkodlapar.pl . Według nas jest ona na prawdę ciekawa i warta uwagi, więc jeśli szukasz właśnie czegoś takiego, polecam Ci ją sprawdzić
Awatar użytkownika
konwalijka
Posty: 232
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:01

Re: Ciekawe planszówki

Post autor: konwalijka »

Jedną z moich ulubionych gier jest Dixit oraz Dobble (wersja z Harrym Potterem jest świetna!). A na stronie www czytałam dziś, dlaczego warto grać w szachy i czuję się zmotywowana, żeby poznać zasady.
amiś0303

Re: Ciekawe planszówki

Post autor: amiś0303 »

Planszówki niestety nie są dla mnie i też po prostu z nich nie korzystam, bo nie widzę takiej potrzeby. Na szczęście korzystać można sobie z wielu innych możliwości, więc zerknijcie na propozycje np. dotyczące gier komputerowych. Ja w ogóle całkiem niedawno odkryłem na stronie https://www.familie.pl/Blogi-0-0/b0p208 ... gends.html bardzo fajny poradnik, jeśli chodzi o moją ulubioną grę i teraz w końcu, bez żadnego problemu mogę korzystać sobie z gier w dowolnym momencie. Jest to świetna rozrywka!
ODPOWIEDZ