Dermokosmetyki do salonu kosmetycznego

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Eliza21

Dermokosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: Eliza21 »

Hej!
Jeśli prowadzicie salon kosmetyczny to będziecie mi w stanie powiedzieć na jakich producentów warto tutaj będzie w szczególności zwrócić uwagę jeśli chodzi o dermokosmetyki do profesjonalnego użytku, przebadane dermatologicznie i jednocześnie o skutecznym składzie. Z góry bardzo dziękuję za Wasze wskazówki.
Bella43

Re: Dermokosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: Bella43 »

Najważniejsze jest to, abyście mogły odpowiednio zadbać o zdrowie i zadowalające efekty dla swoich klientek. Dlatego też jeśli szukacie dermokosmetyków to warto też o nich poczytać, sprawdzić opinie i umówić się na prezentację aby podjąć przemyślaną decyzję. Tutaj warto mieć na uwadze markę optimum derma, a ich produkty są dostępne u dystrybutora lumis group :D
SylwiaMol

Re: Dermokosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: SylwiaMol »

możesz rozważyć markę optimum derma sprawdzając ją dokładniej na prezentacji u dystrybutora lumis group https://lumisgroup.pl/optimum-derma/ bogate właśnie w kwasy AHA i jednocześnie są one zarówno przeznaczone dla kobiet z problemami trądzikowymi, czy też z efektami starzenia się cery.
AnnaMol

Re: Dermokosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: AnnaMol »

Jakość i czystość składu jest najważniejsza, jednocześnie należy zwrócić uwagę na to czy są one sprawdzone przez dermatologów. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i jednak uda Ci się wybrać jedną konkretną markę lub kilka do udanej współpracy. Pozdrawiam i powodzenia z własnym salonem kosmetycznym!
EmilkaSz.

Re: Dermokosmetyki do salonu kosmetycznego

Post autor: EmilkaSz. »

Sprawdzony skład, badania i na pewno też skuteczność co do wyboru dermokosmetyków do swojego salonu jest kluczowe. Tutaj też muszę się zgodzić co do optimum derma i tutaj https://lumisgroup.pl/optimum-derma/ gdzie sprawdzisz opis, jak i sprawdzisz również zdjęcia przed i po danych zabiegów. Ważne jest tutaj indywidualne podejście i personalizacja
ODPOWIEDZ