dobry podkład - za grosze

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Izuśka

dobry podkład - za grosze

Post autor: Izuśka »

Hej hej :) powiedzcie mi czy da się kupić w drogerii np w Rossmanie naprawdę dobry podkład tak powiedzmy za 20-30 zł ? Nie mam ochoty wydawać po 50-60 zł tym bardziej, ze dopiero szukam tego mojego idealnego. co sądzicie ?
węcia

Re: dobry podkład - za grosze

Post autor: węcia »

ooo fajny temat, lubie kupować rozsądnie i nie wydawać majątku na kosmemtyki więc na chwile przycupnę i może i ja skorzystam :)
Oluśka

Re: dobry podkład - za grosze

Post autor: Oluśka »

no jasne, ze się da :) w samym rossmanie masz ogrom podkładów, które mieszczą się w tym budżecie. ja bardzo lubię np ten z christiana laurenta ( face adapt).
gaabiś

Re: dobry podkład - za grosze

Post autor: gaabiś »

też polecam Face Adapt :) lekki, korygujący, ze średnim kryciem. To co mi najbardziej pasuje to to, ze nie tworzy efektu maski i nie wysusza. Naprawdę okej :)
Izuśka

Re: dobry podkład - za grosze

Post autor: Izuśka »

wow bardzo dziękuje, wczesniej nigdy nie zwróciłam na niego uwagi chociaż mam już z tej firmy płyn micelarny :) jutro jadę na zakupy to na pewno kupie i przetestuje :)
gaabiś

Re: dobry podkład - za grosze

Post autor: gaabiś »

i jak tam Izuśka? zakupy się udały ? jak wrażenia odnośnie face adapt?
Izuśka

Re: dobry podkład - za grosze

Post autor: Izuśka »

no pewnie, ze się udały :) zrobiłam zapasy kosmetyków, kupiłam też ten podkład. No powiem Wam, ze naprawdę okej jak za tą cenę. Nie twoirzy maski i nie obciąża więc to dla mnie podstawa. 100% zadowolenia, dzięki raz jeszcze za pomoc :)
olguśka

Re: dobry podkład - za grosze

Post autor: olguśka »

Bardzo dobry podkład do twarzy znajdziesz tutaj https://www.e-sas.pl/dotyknatury/makijaz-2/podklady-3
To internetowa drogeria. Ja od jakiegoś czasu kosmetyki kupuję tylko online. Jakoś nie przepadam za zakupami w sklepach stacjonarnych - odzwyczaiłam się.
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: dobry podkład - za grosze

Post autor: sofia32 »

A widziałaś Pinali.pl? To drogeria internetowa. Ogromny wybór produktów mają. Nie tylko produkty z tzw. kolorówki, ale też kosmetyki do demakijażu, pielęgnacji, perfumy. Bardzo duży asortyment. Bez problemu znajdziesz tam dobre, markowe podkłady, w konkurencyjnych cenach. Warto sprawdzić. I osoby zajmujące się profesjonalnie makijażem znajdą tam coś dla siebie, i cała reszta też. Ja często zamawiam online kosmetyki i to zawsze się sprawdza.
kłębek

Re: dobry podkład - za grosze

Post autor: kłębek »

Izuśka pisze: ↑30 wrz 2020, 18:56 Hej hej :) powiedzcie mi czy da się kupić w drogerii np w Rossmanie naprawdę dobry podkład tak powiedzmy za 20-30 zł ? Nie mam ochoty wydawać po 50-60 zł tym bardziej, ze dopiero szukam tego mojego idealnego. co sądzicie ?
Dobry podkład wcale nie musi kosztować tylu pieniędzy. Sama próbowałam podkładów z różnych półek cenowych i po prostu trzeba znaleźć odpowiedni dla nas samych, do naszej cery itp. W sklepie https://drogerix.pl/ wyprobowałam mnóstwo i chyba znalazłam już ten jedyny.

mamuty w polsce
ewkuś

Re: dobry podkład - za grosze

Post autor: ewkuś »

Jeśli szukacie czegoś niedrogiego i dobrego, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://darmarsklep.pl/podklady-do-twar ... -rose-30ml . Loreal to dobra marka. Ma świetne podkłady, które długo trzymają się na skórze i wyglądają naturalnie. Dostępne są w różnych odcieniach, a to też jest ważne.
Młoda

Re: dobry podkład - za grosze

Post autor: Młoda »

A po co kupować drogo jak można tanio? :D Ja wolę tanio :) Szczególnie jeśli chodzi o makijaż, ale i do pielęgnacji starannie wybieram kosmetyki które wcale nie muszą kosztować dużo. Kiedyś kupowałam drogie podkłady do twarzy, żeby lepiej wyglądać, ale tańsze wcale nie są gorsze, trzeba tylko dobrać odpowiedni dla siebie. I zamiast podkładu używam kremu CC (mam z Eveline Magical CC Cream) który ze względu na właściwości nawilżające o wiele lepiej wygląda na twarzy. A do tego chroni przed promieniami UV. Kosztował niewiele a spełnia rolę kilku kosmetyków.
paulina

Re: dobry podkład - za grosze

Post autor: paulina »

szukam dobrego podkładu który nada sie na wesele co mi możecie polecić tylko prosze nei za milion i tak by się fajnie trzymało przez cała noc , kapa tak by swiadkowa była rozmazana
Daria W

Re: dobry podkład - za grosze

Post autor: Daria W »

U mnie bardzo fajnie sprawdza się podkład make up acdemie z bielendy , mam tka prace ze muszę dobrze wyglądać przez 24 h wiec polecam i go z całego serduszka ma fajny skład nie robi sie maska
andzia4

Re: dobry podkład - za grosze

Post autor: andzia4 »

Najlepsze drogeryjne podkłady ma firma Eveline, używałam kilku i wszystkie były trwałe i dobrze kryjące. Ja nie lubię efektu maski, więc dla mnie były idealne. A teraz używam też z bazą Eveline- Wonder Match to jeszcze dłużej podkład dobrze leży
Obrazek
ODPOWIEDZ