Gdzie pójść na szkolenie z medycyny estetycznej?

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
Dżoana
Posty: 53
Rejestracja: 18 lip 2019, 12:50

Gdzie pójść na szkolenie z medycyny estetycznej?

Post autor: Dżoana »

Chcę poszerzyć swoje kompetencje z zakresu medycyny estetycznej. Szukam więc różnych szkoleń i zbieram opinie na temat kursów. Co sądzicie o Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetyki? Czy ktoś z Was ma z nim jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
zenon
Posty: 16
Rejestracja: 09 sie 2019, 9:01

Re: Gdzie pójść na szkolenie z medycyny estetycznej?

Post autor: zenon »

Jeśli zależy Ci na praktycznych umiejętnościach i szerokiej wiedzy to pimik jest idealnym wyborem. W instytucie dostępny jest szeroki pakiet szkoleń, który jest odpowiedzą na potrzeby klientów. Właśnie dlatego byłem tam na różnych szkoleniach. Polecam!
Kasiapo1

Re: Gdzie pójść na szkolenie z medycyny estetycznej?

Post autor: Kasiapo1 »

Jak szkolenia i zabiegi z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej to tylko do Pani Kamili Skwarczyńskiej! Czysty profesjonalizm, cudowna kobieta. Tutaj znajdziesz więcej info https://skwarczynskakosmetologia.pl/szkolenia/. Jest bardzo duży wybór. Są m.in. szkolenia z mezoterapii igłowej, powiększania i modelowania ust czy implantacji nici gładkich. Opcje zarówno dla początkujących, jak. zaawansowanych! Polecam serdecznie. Niedługo zapisuję się na kolejny. Tym razem już poziom zaawansowany z powiększania i modelowania ust. Jestem niesamowicie wdzięczna Pani Kamili za przekazaną wiedzę, jej cierpliwość i cenne wskazówki.
lindaa

Re: Gdzie pójść na szkolenie z medycyny estetycznej?

Post autor: lindaa »

To niezwykle istotne, aby każde szkolenie, na które się wybierzemy było wyjątkowej jakości i oferowane przez specjalistów w danej dyscyplinie. Można zapoznać się z ofertą Centrum Medycyny Estetycznej, jeśli kogoś interesuje szkolenie medycyna estetyczna szczecin
ODPOWIEDZ