jak skutecznie leczyć trądzik?

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
dalia_99
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2022, 5:45

jak skutecznie leczyć trądzik?

Post autor: dalia_99 »

Jakie znacie naprawdę skuteczne sposoby na pozbycie się trądziku? Ja generalnie przetestowałam już mnóstwo najróżniejszych specyfików, ale wydaje mi się, że jakiś widoczny efekt dałyby dopiero specjalne zabiegi. Znalazłam ofertę leczenia trądziku Katowice, może ktoś z was się zdecydował i chciałby opowiedzieć o efektach? Potrzebuję szczerych opinii :)
szwedzik0

Re: jak skutecznie leczyć trądzik?

Post autor: szwedzik0 »

Wiesz co no każdy trądzik ma inne powody występowania, na pewno warto się zastanowić czy nie zmieniłaś diety ostatnio. I dobre kosmetyki takie do pielęgnowania skory trądzikowej to na pewno must have i taka podstawa :) korzystasz z takich? u mnie dało to fenomenalne rezultaty
karolajna

Re: jak skutecznie leczyć trądzik?

Post autor: karolajna »

Wiesz co, ja kupuje różne kosmetyki ale nic nie sprawdza się tak konkretnie. Powiesz mi co ty stosujesz i gdzie kupujesz? bo nie chciałabym jakiś wymyślnych i drogich kosmetyków też
szwedzik0

Re: jak skutecznie leczyć trądzik?

Post autor: szwedzik0 »

Ja zamawiam głownie w sieci, sporo na Notino bo mają duży wybór dermokosmetyków a one są najlepsze właśnie na problemy trądzikowe. Przynajmniej tak uważa moja dermatolog
karolajna

Re: jak skutecznie leczyć trądzik?

Post autor: karolajna »

Dzięki :D idę buszować i coś zamowić. muszę wreszcie zadbać porządnie o tą buzię bo mi doskwiera. Na pewno pomogą mi w tym te produkty. Nigdy wcześniej nie stosowalam dermokosmetyków
Desso5

Re: jak skutecznie leczyć trądzik?

Post autor: Desso5 »

No trzeba pomyśleć nie tylko o samym trądziku ale o bliznach które często po nim zostają ale na to chyba najlepiej zabiegi tego typu https://zycieseniora.com/zdrowie-senior ... z-wiedziec
Lola44

Re: jak skutecznie leczyć trądzik?

Post autor: Lola44 »

Moja córka ma cerę trądzikową. Najlepsze efekty dały odpowiednio dobrane kosmetyki, dobry żel do mycia twarzy, tonik i lekki krem. Trądzik to częsty problem nastolatków i widzę po córce, że chwilę jej to zajęło zanim wyrobiła u siebie nawyk systematyczności ale zobaczyła, że warto się przyłożyć do pielęgnacji.
molka89

Re: jak skutecznie leczyć trądzik?

Post autor: molka89 »

Właśnie w promocji w Rossmanie są kosmetyki Orientany. Mi się na trądzik sprawdzał krem z kurkumą. Kurkuma fajnie wycisza problemy skórne. Polecam spróbować szczególnie jeśli teraz jest w promocyjnej cenie
gomezka

Re: jak skutecznie leczyć trądzik?

Post autor: gomezka »

Jeśli jesteś z Wrocławia, to od siebie polecam dermatologa dermatolog wrocław prywatnie - jest jednym z najlepszych. Dzięki wizytom u nich w gabinecie udało mi się pozbyć pajączków i niechcianych przebarwień. Zachęcam was do kontaktu z nimi, na pewno będą w stanie pomóc.
ODPOWIEDZ