Jakie korzyści ze szkoleń

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
tormund91
Posty: 572
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Jakie korzyści ze szkoleń

Post autor: tormund91 »

Według mnie, są same korzyści z uczęszczania na takie szkolenia :) A myślicie, że szkolenia integracyjne mają jeszcze sens w dzisiejszych czasach? Czy może lepiej wybrać się na wyjazd zapoznawczy gdzieś w góry czy nad morze. Co uważacie zatem w tej kwestii? Widziałam, że Projekt Gamma zajmuje się tym tematem. Pomogliby i w szkoleniach i podczas wyjazdu :)
Awatar użytkownika
kaczka
Posty: 67
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:15

Re: Jakie korzyści ze szkoleń

Post autor: kaczka »

Niektóre szkolenia trzeba po prostu przejść. Tak jest na przykład ze szkoleniem BHP. Na szczęście istnieją firmy, które organizują takie kursy - na przykład https://www.sdps.com.pl/. Polecam rzucić okiem na ich ofertę.
Awatar użytkownika
susana
Posty: 101
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:15

Re: Jakie korzyści ze szkoleń

Post autor: susana »

Większość szkoleń przede wszystkim podnosi twoje kwalifikacje. Dlatego warto brać w nich udział jeśli chcesz się rozwijać i więcej zarabiać. Mnie od jakiegoś czasu interesują szkolenia z medycyny estetycznej w http://pimik.pl/ i chyba się na nie zapiszę. Mam już kilka szkoleń ukończonych ale chcę się dalej rozwijać w tej dziedzinie.

łuskane nasiona konopii
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Jakie korzyści ze szkoleń

Post autor: Hanka »

Korzyści płynące z udziału w różnego rodzaju kursach i szkoleniach można wymieniać w nieskończoność. Na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar-Group, która jak widać oferuje kursy doszkalające z naprawdę rozmaitych branż. Każdy znajdzie u nich coś dla siebie. Co więcej, po każdym ukończonym w tej firmie szkoleniu otrzymacie certyfikat, który będzie potwierdzał nowo zdobyte umiejętności i wiedzę :)
Awatar użytkownika
Antonina456
Posty: 19
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:47

Re: Jakie korzyści ze szkoleń

Post autor: Antonina456 »

Rozwijanie wiedzy i umiejętności to bardzo ważna kwestia, której żadna osoba nie powinna zaniedbywać. Bardzo często firmy organizują szkolenia wewnętrzne, co według mnie jest świetnym pomysłem. Ostatnio czytałam na https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-p ... w,117.html, że w podnoszeniu kompetencji pracowników świetnie sprawdza się Intranet z odpowiednim modułem. Za jego pośrednictwem przekazywany jest pracownikom dostęp do ciekawej wiedzy, z której mogą oni korzystać w dogodnym momencie oraz dostosować tempo nauki do indywidualnych potrzeb. Z kolei pracodawcy zapewnia on możliwość weryfikacji wiedzy pracowników oraz koordynacji dalszego ich rozwoju. :)
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 258
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: Jakie korzyści ze szkoleń

Post autor: sofia32 »

Jakie korzyści? Przede wszystkim samorozwój oraz zwiększenie swoich szans i możliwości na rynku pracy. Warto się szkolić i to niezależnie od wieku. Sporo ciekawych szkoleń można znaleźć tu https://hrsensor.pl/ . Kadry, płace, finanse, hr - to się w każdej firmie przyda.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Jakie korzyści ze szkoleń

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam, zalezy mi na tym,aby wyslac syna na zajecia dodatkowe. Mieszkamy na mazurach i od zawsze ciagnęło go do jezior,więc pomyślałam o kursie żeglarskim. Co o tym sadzicie? Czy to dobry pomysł jak na zajęcia dodatkowe da dziecka? Co o tym sądzicie https://www.blekitnypiotrus.pl/oferta/d ... 7-dni.html ? Chętnie poznam Wasze opinie.
Awatar użytkownika
małka
Posty: 171
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:48

Re: Jakie korzyści ze szkoleń

Post autor: małka »

W wielu branżach szkolenia są wręcz wymagane, zwłaszcza w środowisku psychologów i terapeutów. Sama korzystam regularnie, jednak też korzystam z pomocy naukowych i tutaj zdecydowanie polecę publikacje oferowane przez https://cbt.pl/sklep/ - skierowane do wszystkich osób zainteresowanych psychoterapią w nurcie poznawczo-behawioralnym
Awatar użytkownika
cars
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2019, 14:49

Re: Jakie korzyści ze szkoleń

Post autor: cars »

Uważam, że ze szkoleń jest bardzo dużo pozytywnych korzyści. W końcu dzięki szkoleniu nie tylko uzupełniamy swoją wiedzę ale także i umiejętności. Szukając jakiegoś fajnego szkolenia trafiłam na propozycje szkoleń online w firmie Chce Zostać. Nawet nie sądziłam, że można z takich szkoleń korzystać. Nie powiem bo fajnie by było poznać jak zostać producentem muzycznym czy wokalistą i to z pomocą bardzo znanych wykładowców
Awatar użytkownika
Zosia24Zosia
Posty: 40
Rejestracja: 28 sty 2020, 12:10

Re: Jakie korzyści ze szkoleń

Post autor: Zosia24Zosia »

Warto korzystać ze szkoleń i dbać o swój rozwój osobisty i ja już od kilku lat korzystam z oferty szkoleń różnych firm. Jakiś czas temu byłam na szkoleniu z zakresu “Redukcja stresu i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych”. Szkolenie niesamowicie potrzebne w dzisiejszych czasach.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 46
Rejestracja: 08 sty 2020, 9:13

Re: Jakie korzyści ze szkoleń

Post autor: Kaja »

Myślę, że udział w szkoleniach to najlepsza forma inwestycji w siebie. Ja właśnie zapisałam się na kurs doradcy wizerunkowego II stopnia i już nie mogę się doczekać :)
Awatar użytkownika
antol
Posty: 136
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:59

Re: Jakie korzyści ze szkoleń

Post autor: antol »

Według mnie dzięki szkoleń jesteśmy bardziej douczeni i nic nam nie będzie groziło. Ostatnio miałem kurs ppoż Gdynia w firmie https://q-hse.pl/ i powiem wam, że dużo z niego wyniosłem, nie spodziewałem się, że uda mi się tyle nauczyć.
ODPOWIEDZ