Laserowa korekcja wzroku

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 384
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Laserowa korekcja wzroku

Post autor: selena »

Chciałam zapytać czy któraś z Was robiła u siebie laserową korekcję wzroku? Jeżeli tak to jak ogólnie przebiega ten zabieg i jakie są efekty końcowe, rzeczywiście warto? Sama chciałabym to zrobić u siebie bo mam dość sporą wadę i szukając kliniki trafiłam na https://vidiummedica.pl/laserowa-korekcja-wzroku/ Właśnie zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług.
Awatar użytkownika
Goodnight88
Posty: 113
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:16

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Goodnight88 »

Nie znam kliniki. Ja od siebie mogę polecić Ci laserową Korekcję wzroku Lentivu w Optegrze. Na dobrą sprawę jest to najnowocześniejsza metoda korekcji wzroku. Krótki okres rekonwalescencji. Tydzień po zabiegu można wybrać się już na basen. a 3 dni po , możesz już wsiąść do samolotu ;)
Awatar użytkownika
ula24
Posty: 241
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:16

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: ula24 »

Ja robiłam w zeszłym roku w Warszawie w szpitalu Medicover na Wilanowie. I jak najbardziej polecam. Szukałam długo miejsca bo miałam wadę na granicy, nie na każdy laser chcieli mi się podjąć. A w Medicover mają taki nowoczesny, że bez problemu mnie zapisali i przygotowali do zabiegu (badania itp. wiadomo trzeba iść do okulisty, mnie prowadził dr Cwalina). Zabieg miałam wykonywany metodą całkowicie bezdotykową, innej opcji u mnie nie było bo jestem nadwrażliwcem i nawet ze znieczuleniem bym się pewnie dygotała :D
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Zdzisiek78 »

Ja również zamierzam poddać się zabiegowi. Jestem już po wstępnej konsultacji w klinice https://blikpol.pl/wady-wzroku-metody-usuwania . Jeszcze kilka badań i jeśli wszystko będzie w porządku to wkrótce wyznaczą mi termin. Bardzo bym chciał, żeby wszystko odbyło się jeszcze w tym roku.
Awatar użytkownika
Try55
Posty: 55
Rejestracja: 11 gru 2019, 21:52

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Try55 »

Goodnight88 pisze: ↑23 lip 2019, 11:05 Nie znam kliniki. Ja od siebie mogę polecić Ci laserową Korekcję wzroku Lentivu w Optegrze. Na dobrą sprawę jest to najnowocześniejsza metoda korekcji wzroku. Krótki okres rekonwalescencji. Tydzień po zabiegu można wybrać się już na basen. a 3 dni po , możesz już wsiąść do samolotu ;)
Moja siostra miała zabieg lentivu i generalnie dzięki niemu może sie teraz np wspinać bez zadnych ograniczeń . W sumie to u niej okres rekonwalescencji trwał z 3-4 tygodnie gdzie normlanie to trwa dłużej;=.

gorset lateksowy
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: biasza »

laserową korekcję wzroku w Gliwicach można wykonać w Pryzmat Okulistyka. Mają klinikę swoją też w Rybniku i tam kwalifikują do zabiegów tego typu. I leczą, coraz częściej słyszę o różnych chorobach wzroku... Plamka żółta na przykład słyszeliście? w Pryzmacie leczą skutecznie tą chorobę https://pryzmat-okulistyka.pl/zolta-plamka-leczenie/ . Dopada osoby po 50 tym roku życia już, najwięcej tych po 80-tce. babcie, dziadkowie, warto ich wysyłać na badania wzroku bo AMD prowadzi do całkowitej utraty wzroku. Zaczyna się od obniżonej ostrości wzroku z szarą, lub ciemną plamą pojawiającą się w centrum pola widzenia. Do tego problemy z czytaniem się pojawiają, falowanie prostych linii, zniekształcenia obrazu.
Awatar użytkownika
Goodnight88
Posty: 113
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:16

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Goodnight88 »

Hej, a gdzie mialas zabieg Lentivu dokładnie ? Ja miałam kilka lat do tyłu w Krakowie u pani dr Edyty Sacha. bardzo kompetentny i doświadczony lekarz ;) Co do samego zabiegu to powiem Ci, ze u mnie trwał 15 minut ? może max 20.
Awatar użytkownika
Edytka291
Posty: 149
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:02

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Edytka291 »

W Katowicach miałam korekcje robioną w Optegrze i bardzo sobie chwalę. Miałam zabieg metodą Lentivu, to nowoczesna metoda bo nawet mój astygmatyzm nie stanowił przeszkody.
Małcerysia

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Małcerysia »

Ja również polecam Optegrę , z tym, że tą w Krakowie bo to właśnie tam miałam korekcję. Wykonywała ją u mnie pani doktor Janiszewska-Bil. Kilka dni temu była w programie u Drzyzgi na TVNie. Może oglądaliście. To świetna specjalistka, więc w ogóle nie bałam się zabiegu. Wszystko poszło idealnie :)
Śnieżka

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Śnieżka »

W kwestii korekcji wzroku z astygmatyzmem warto zasięgnąć opinii specjalistów https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie . Obecnie nie ma problemu z laserowymi zabiegami takiej wady. Oczywiście wszystko należy skonsultować z lekarzem. Każdy przypadek jest inny.
Agató

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Agató »

ja miałam zabieg Lentivu i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z tego, że mi się udało uzbierać kase. Miałam oczywiście dwoje oczu robione, A zabieg miałam w Optegrze w Szczecinie u pani dr Estery Igras.
ODPOWIEDZ