Laserowe usuwanie blizn jest trwałe?

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
lucyna
Posty: 501
Rejestracja: 26 mar 2019, 16:21

Laserowe usuwanie blizn jest trwałe?

Post autor: lucyna »

Jak to wygląda w praktyce?
Czy laserowe usuwanie blizn jest takim trwałym zabiegiem?
Czego można się po nim spodziewać?
Tutaj https://www.dermoklinika.pl/medycyna-es ... y-naczynka czytałam na ten temat co nieco.
Zależy mi jednak na opiniach osób, które faktycznie już jakiś czas temu to przeszły.
oluś032

Re: Laserowe usuwanie blizn jest trwałe?

Post autor: oluś032 »

Takie zabieg nie będzie konieczny, jeśli od początku pojawi się dobra pielęgnacja blizny . Lepiej działać odpowiednimi kosmetykami już na początku, bo najważniejsze jest to, aby blizna jeszcze na etapie gojenia się, już była leczona. Wtedy będzie na pewno mniej widoczna.
miśka00

Re: Laserowe usuwanie blizn jest trwałe?

Post autor: miśka00 »

Witam,mam blizny potradzikowe i bardzo zalezy mi na tym,aby zainbwestowac w siebie i swoj komfort psychiczny. Pomyslalam,że chcę w profesjonalny sposob pozbyć się tych blizn. https://medicapark.pl Co o tym sądzicie? Chętnie zapoznam sie z waszymi opiniami. Pozdrawiam serdecznie.
Skónieczna

Re: Laserowe usuwanie blizn jest trwałe?

Post autor: Skónieczna »

Jaki zabieg usuwania blizn wybrać znajdziesz tutaj https://www.mandalaclinic.com/oferta/redukcja-blizn/. Zabiegi są nieinwazyjne, bezbolesne i dają widoczne efekty już po pierwszej wizycie. A atmosfera w Mandala Beauty Clinic jest bardzo przyjazna i naprawdę dbają o pacjenta oraz jego dobre samopoczucie.
śmieszka_2000

Re: Laserowe usuwanie blizn jest trwałe?

Post autor: śmieszka_2000 »

Miałam okropne blizny po trądziku, których nie mogłam zwalczyć żadnymi kosmetykami i zabiegi laserem bardzo mi pomogły, różnica w wyglądzie skóry jest kolosalna. Chodziłam na zabiegi laserem frakcyjnym ablacyjnym CO2 do gabinetu medycyny estetycznej Bez Skalpela w Gliwicach: https://www.bezskalpela.pl/zabiegi/lase ... -frakcyjny więc jeśli ktoś zastanawia się nad laserowym usuwaniem blizn to mogę serdecznie polecić to miejsce. Pracujący tam specjaliści są bardzo dokładni i delikatni, dzięki czemu zabiegi wykonywane są z ogromną uwagą, a efekty są szybko widoczne. :)
Sośnia

Re: Laserowe usuwanie blizn jest trwałe?

Post autor: Sośnia »

Tak, jest trwałe. U mnie efekt utrzymuje się już dłuższy czas. Możliwe, że sporo zależy również od tego, jakim sprzętem dysponuje Klinika medycyny estetycznej. W Krakowie na pewno godna polecenia jest klinika Neonia https://neonia.com.pl/problem-zabieg/usuwanie-blizn/ mają sprzęt najnowszej generacji i efekty są fenomenalne. Myślę, że dzięki nim pozbyłam się blizn raz na zawsze :)
eleż

Re: Laserowe usuwanie blizn jest trwałe?

Post autor: eleż »

Pewnie to zależy od miliona czynników. tego jak stara to blizna, ile się ją ma, jak została zrobiona, co to spowodowało. czy już było coś stosowane. Tak na logikę. Ja na moje blizny stosowałam plastry silikonowe - https://sikatris.biovenahealth.com/ I one bardzo fajne efekty dały
kapruć

Re: Laserowe usuwanie blizn jest trwałe?

Post autor: kapruć »

Byliście kiedyś na takich zabiegach laserowych na usuwanie blizn? Na https://mirackiclinic.com/klinika-miracki-w-katowicach/ jest sporo informacji i rodzajow opisanych. Oczywiście najlepiej iść na konsultację i dobrać najlepsze dla nas zabiegi tak by efekty były jak najbardziej zadowalające
ODPOWIEDZ