Logistyka

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
OlaNowa
Posty: 42
Rejestracja: 28 sie 2019, 22:49

Logistyka

Post autor: OlaNowa »

Czescm
czy znacie jakis system, ktory wspomaga procesy logistyczne?
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 35
Rejestracja: 26 sie 2019, 21:57

Re: Logistyka

Post autor: JakubNowakowski »

Witaj,

moze ten: https://www.sente.pl/blog/obsluga-zwrot ... temie-wms/. Ja korzystam z niego od miesiecy i bardzo sobie go chwale. Nie mam z nim zadnych problemow. Wrecz przeciwnie :)
Awatar użytkownika
Alva
Posty: 45
Rejestracja: 16 sty 2020, 21:25

Re: Logistyka

Post autor: Alva »

Sam system często nie wystarczy, zwłaszcza w branżach o szczególnych wymaganiach, np. w sektorze spożywczym. Wtedy oprócz oprogramowania warto skorzystać z pomocy firmy zewnętrznej ,wyspecjalizowanej w logistyce magazynowej . Sama tak zrobiłam podejmując współpracę z KMC Services. Polecam zapoznać się z ofertą: https://kmc-services.com.pl/magazynowan ... pozywczych , dla rozwoju mojej hurtowni zrobili naprawdę wiele, w szczególności w zakresie przechowywania towarów i bezpiecznego ich transportu.
Awatar użytkownika
kleo
Posty: 74
Rejestracja: 23 sty 2020, 4:41

Re: Logistyka

Post autor: kleo »

Zgadza się, ale tylko jeśli nie posiadasz specjalistycznej wiedzy w temacie. Wtedy nie chcąc zaszkodzić lepiej zlecić to komuś innego. My na szczęście nie musimy. Mąż doskonale zna się na magazynowaniu. Przykładowo do przechowywania kruszywa wykorzystuje silos lejowy http://www.porkon.pl/silosy-kruszywo.html. Mają też funkcję dozowania, więc łatwo je później przetransportować na taśmach.
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Logistyka

Post autor: miszka »

Może warto w tym zakresie skorzystać z usług zewnętrznych? Tutaj https://pks-sa.com/oferta/logistyka-kontraktowa.html macie bowiem na namiar na firmę, która oferuje nie tylko usługi transportowe, ale i logistyczne. Na stronie jest wszystko dokładnie wyjaśnione. Myślę, że warto sobie tam zerknąć. Jest tam wiele ciekawych informacji.
łup

Re: Logistyka

Post autor: łup »

Jeśli chodzi o transport międzynarodowy czy to lądowy czy też morski to mam sprawdzoną firmę o znakomitej renomie czyli https://toplogistic.pl/ Nieważne co chcesz przewieźć bo i tak są w stanie to zrobić. Mają ku temu sprzęt i wykwalifikowaną kadrę więc wszystko pójdzie z nimi jak po maśle.
Łucja

Re: Logistyka

Post autor: Łucja »

Beta Security jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, niezależnie od tego, jakie usługi miała wykonać, a z ich pomocy korzystam od samych początków. Na stronie internetowej https://bss24.pl/firmy-logistyczne/ można znaleźć pełną ofertę świadczonych przez nich usług, a także ich własny program SOM, który jest uznawany za jeden z lepszych w Europie.
Śmiech

Re: Logistyka

Post autor: Śmiech »

Ja od dawna stawiam na usługi spedycyjne firmy https://toplogistic.pl/ Mają odpowiednie kadry aby przeprowadzić transport lądem, morzem czy powietrzem i to wszystko w najlepszej cenie. Zresztą wystarczy ich poprosić o wycenę i przekonać się osobiście o wartości ich oferty. Stale się rozwijają o czym świadczy wdrożenie transportu intermodalnego.
mczayś0444

Re: Logistyka

Post autor: mczayś0444 »

Interesują mnie innowacyjne rozwiązania w logistyce zaopatrzenia i zastanawiam, w jakie rozwiązania trzeba zainwestować, aby jak najbardziej przybliżyć się do nowoczesnych technologii, które dbają o to, aby wszystko sprawnie funkcjonowało. Myślę, że bez problemu każdy będzie mógł skorzystać z dostępnych możliwości na rynku.
ODPOWIEDZ