na co olejek rycynowy

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
Mojra1979
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2022, 23:55

na co olejek rycynowy

Post autor: Mojra1979 »

Hej, jakie znacie zastosowanie olejku rycynowego? Czytałam o tym jakiś czas temu i ponoć można go stosować na wiele różnych sposobów, na przykład na włosy i rzęsy. Akurat z tym mam problem, więc pomyślałam, że nie zaszkodziłoby spróbować, prawda? Chętnie posłucham o waszych doświadczeniach z tych olejkiem i jak wam się sprawdził w pielęgnacji na co dzień :)
Beautyy

Re: na co olejek rycynowy

Post autor: Beautyy »

Olejek rycynowy jest produktem, który stosuję nieprzerwanie od lat. Aplikuję go na skórę, brwi, rzęsy i włosy, i jestem naprawdę zadowolona z efektów, jakie daje. Przede wszystkim znakomicie nawilża, ale też wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Jeśli pytasz o jego zastosowania, to już śpieszę z odpowiedzią, bo na pewno nie zaszkodzi spróbować (a ja wręcz polecam). W moim przypadku najlepsze efekty przyniósł w przypadku włosów - pomógł mi wtedy, gdy chciałam je zagęścić i pogrubić. Stymuluje wzrost kosmyków i pobudza cebulki włosów, a więc już po kilku tygodniach regularnego stosowania, z pewnością zauważysz baby hair, a kondycja włosów ulegnie zdecydowanej poprawie. Jednocześnie, dzięki temu, że wzmacnia, hamuje nadmierne wypadanie kosmyków i zapobiega ich łamliwości. Polecany jest także na rzęsy oraz brwi - gdy chcemy je zagęścić i wzmocnić, a tym samym pozbyć się przerzedzeń. Naprawdę działa. Moje brwi rosły szalone, nie nadążałam wręcz z regulacją. I oczywiście można go stosować również na skórę - zwłaszcza suchą, odwodnioną i przesuszoną, bo znakomicie nawilża, ale też dzięki swoim właściwościom przeciwzapalnym, jednocześnie niweluje skórne niedoskonałości i problemu, chociażby trądzik czy wypryski. To, co cenię w nim najbardziej to fakt, że jest naturalnym produktem, łatwo dostępnym, a do tego niedrogim. I nie ma tu zbędnego marketingu i promocji - ten produkt po prostu broni się sam. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym oleju, to polecam Ci stronę: https://dzikawozkowa.pl, gdzie jest naprawdę dużo ciekawych wiadomości dotyczących naturalnych substancji i produktów.
ODPOWIEDZ