Noszenie peruki?

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
mamuśka17

Noszenie peruki?

Post autor: mamuśka17 »

Od jakiegoś czasu noszenie peruki stało się bardzo popularne. Wiele znanych osób na takie włosy się decyduje. Na https://rokoko.com.pl/peruki-opole/ jest dostępny nawet adres i oferta jednego z salonów z perukami. Gdzie można się udać i nowe włosy dopasować. Czy ktoś z Was też może nosi perukę i może podpowiedzieć jak ona się sprawdza i czy jest wygodna?
Callme

Re: Noszenie peruki?

Post autor: Callme »

Nie wiem czy aż tak stało się modne. Ja myślę, ze peruki po prostu poniekąd są związane z takimi sytuacjami jak choroby, zwłaszcza nowotworowe. Co do peruk to warto zajrzeć tutaj https://peruki-sklep.pl/peruki-kielce Gdzie peruki wykonane są z naturalnego włosia.
MonikaM

Re: Noszenie peruki?

Post autor: MonikaM »

Callme pisze: ↑20 paź 2021, 18:40 Nie wiem czy aż tak stało się modne. Ja myślę, ze peruki po prostu poniekąd są związane z takimi sytuacjami jak choroby, zwłaszcza nowotworowe. Co do peruk to warto zajrzeć tutaj https://peruki-sklep.pl/peruki-kielce Gdzie peruki wykonane są z naturalnego włosia.
A ja widzę, że chyba mówimy o tym samym sklepie, z tym, ze dokładnie taki tez jestw Radomiu https://perukikielce.pl/peruki-radom/ Myslę o jakiejś peruce na NFZ dla mojej siostry.
ODPOWIEDZ