Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
Karola
Posty: 109
Rejestracja: 14 sty 2019, 17:34

Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: Karola »

Miałam niedawno robione keratynowe prostowanie włosów i polecono mi aby stosować taki zestaw Inoar duo Cicatrifios. Znacie może ten szampon i odżywkę? Już sobie zamówiłam ale jszcze zanim zastosuję chciałam się Was podpytać o działanie. Bo może już korzystacie z takich profesjonalnych kosmetyków.
Awatar użytkownika
Czesia
Posty: 21
Rejestracja: 23 lut 2020, 12:51

Re: Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: Czesia »

Wspaniale wybrałaś i nawet się nie wahaj korzystać z tego zestawu do włosów. Ten szampon i keratynowa odżywka idealnie regenerują pasma od samych cebulek aż po końce. Ja regularnie ich używam i nie zamierzam wrócić do tych kosmetyków drogeryjnych. Wolę więcej zapłacić i mieć bardziej wydajne i wartościowe produkty do pielęgnacji.
Awatar użytkownika
Lilka
Posty: 20
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:32

Re: Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: Lilka »

Ja też słyszałam o tej linii produktów marki Inoar i dlatego zamówiłam sobie między innymi szampon i odżywkę Duo Cicatrifios. Nigdy wcześniej nie miałam bardziej wypielęgnowanych włosów. W dodatku wcale nie muszę się namęczyć aby je rozczesać i ułożyć w odpowiednią fryzurę. Mimo że miałam zniszczone włosy to po tych kosmetykach odżyły.
Awatar użytkownika
Werona
Posty: 9
Rejestracja: 24 lut 2020, 11:29

Re: Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: Werona »

Wszelkie zabiegi chemiczne bardzo źle wpływają na włosy dlatego później trzeba je odżywiać. Do tego faktycznie najbardziej nadają się profesjonalne produkty. Można je zamówić przez internet ale nie są dostępne w sklepach. Nawet jeśli kosztują więcej niż te zwykłe to i tak warto je kupić bo są bardzo wydajne. Zawierają same naturalne składniki.
Awatar użytkownika
Angelor
Posty: 22
Rejestracja: 23 lut 2020, 17:42

Re: Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: Angelor »

Kiedyś nie wierzyłam w cudowne właściwości takich profesjonalnych kosmetyków ale kiedy sama przekonałam się na własnej skórze i włosach to będę każdemu je polecać. Inoar to jest wyjątkowo dobra marka, a szampon i odżywka duo cicatrifios mają doskonałe działanie. Odnawiają, odbudowują i w dodatku szybko się po nich suszy włosy.
aluś94944

Re: Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: aluś94944 »

Stawiaj sobie teraz przede wszystkim na odżywianie tych włosów. I postaraj się nie poddawać ich przez jakiś czas żadnym zabiegom. Znam ten problem, bo miałam włosy popalone rozjaśnianiem. Na szczęście udało mi się szybko z tym uporać, a odpowiednie odżywienie moich włosów zawdzięczam szamponowi Klorane na bazie masła mangowego. Dobra cena, kupicie bez problemu w aptece.
Urzędniczka

Re: Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: Urzędniczka »

Szeroki wybór kosmetyków do włosów znajdzicie tutaj: https://eranatura.pl/naturalne-kosmetyki-do-wlosow/ Popatrzcie sobie. Aktualnie na rynku jest dostępnych wiele zdrowych, naturalnych kosmetyków i właśnie takie trzeba wybierać, a nie same z jakimiś silikonami w składzie i ogromną ilością "e". Najlepsze produkty daje nam matka natura i z nich trzeba korzystać.
riś30

Re: Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: riś30 »

Polecam odwiedzić sklep https://capelli.com.pl/189-piel%C4%99gnacja - znajdziecie u nich całą masę kosmetyków do pielęgnacji włosów, w tym włosów bardzo zniszczonych. Ja ostatnio używałam SHOT spray kerating Prodige i świetnie mi się sprawdził! Włosy odżyły, fajnie się uniosły, widać,ze są zdrowe i błyszczące :) Polecam spróbować, w Capelli mają całą masę profesjonalnych kosmetyków.
Bożena

Re: Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: Bożena »

Znam markę inoar, bo sama korzystam z ich zabiegów keratynowego prostowania włosów. Tak jak wcześniej zawsze miałam problem z puszącymi się włosami, tak teraz jestem mega szczęśliwa, że efekt jest tak szybki i zadowalający. Myślę, że powinnyście też ją sprawdzić. :)

urodzeni patrioci
Drażka

Re: Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: Drażka »

W przypadku moich włosów, które często traktuję wysokimi temperaturami żeby ładnie wyglądały to teraz przyda się odżywka regenerująca Density Collection Grzegorz Duży. Regeneruje, nawilża, odżywia, właśnie przed wysokimi temperaturami zabezpiecza. Też jak ktoś ma osłabione włosy jest bardzo pomocna.
antośka

Re: Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: antośka »

Moje włosy wcześniej były w opłakanej kondycji. W ogóle to zniszczyłam je rozjaśnianiem bo chciałam zejść z czarnego koloru na blond. Stosowałam różne maseczki, ale bez żadnego efektu. Dopiero bardzo pomogła mi maseczka jajeczna, która kupiłam w Eko Aleja. Włosy dosyć mocno zostały zregenerowane i w końcu nie miałam problemu z rozczesywaniem.
agneś

Re: Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: agneś »

Warto przede wszystkim stawiać na naturalne rozwiązania. Tutaj https://madamnatura.pl/szampon-w-kostce/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem ciekawa i praktyczna propozycja, jeśli chodzi o szampon w kostce. Jest niedrogi, ale bardzo praktyczny. Poza tym plusem jest jego ogromna wydajność. Myślę, że warto wypróbować taką opcję. Jego skład jest prosty, a stosowanie może przynieść wiele korzyści.
małkaa

Re: Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: małkaa »

Polecam stosowanie masek odżywczych i unikanie stylizacji na ciepło. Ponadto jeśli włosy rozjaśniasz to dobrze byłoby stosować szampon fanola no yellow https://lavandin.pl/pl/products/fanola- ... 29401.html , gdyż jest on dedykowany jasnym włosom i chroni ich kolor, dodatkowo eliminując niechciane żółte refleksy
Kaśkowaa

Re: Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: Kaśkowaa »

U mnie problemy z włosami zaczęły się odkąd farbuję włosy. Wiedziałam, że to nie jest dla nich zbyt zdrowe. Nie sądziłam, że ich kondycja aż tak się popsuje. Koleżanka poradziła mi wypróbować naturalne kosmetyki do włosów farbowanych od Natureli https://naturelia.pl/blog/najlepsze-kos ... h-b36.html. Już któraś osoba mówiła mi żebym wypróbowała kosmetyki z tej firmy, bo działają cuda. Wczoraj zamówiłam i czekam na dostawę.
śliwa

Re: Pielęgnacja włosów zniszczonych zabiegami

Post autor: śliwa »

A wypróbowaliście już jak działa szampon w kostce? Na temat jego właściwości oraz składu można poczytać sobie tutaj https://madamnatura.pl/szampon-w-kostce/ . Uważam, że warto korzystać z tego typu rozwiązania, bo dzięki temu można naprawdę wiele zyskać. Przede wszystkim można w ten sposób zadbać o ekologię. Taka kostka jest bardzo wydajna.
ODPOWIEDZ