Profesjonalne kursy stylizacji rzęs

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
Beatka03
Posty: 124
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:00

Profesjonalne kursy stylizacji rzęs

Post autor: Beatka03 »

Witam :) Chciałabym się Was zapytać, czy może znacie jakieś dobre szkolenia/ kursy ze stylizacji rzęs? Niedługo otwieram salon kosmetyczny i zależy mi bardzo na tym, żeby zajmować się również właśnie przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs. To bardzo popularny obecnie zabieg i myślę, że bez takiej usługi raczej kiepsko widzę swoją przyszłość :D
Awatar użytkownika
lavakava
Posty: 9
Rejestracja: 19 maja 2019, 20:41

Re: Profesjonalne kursy stylizacji rzęs

Post autor: lavakava »

Takie kursy są teraz bardzo popularne dlatego trzeba dobrze się przyjrzeć wszystkim ofertom. Mi w oko wpadło to - https://rzak.edu.pl/oferta-edukacyjna/k ... metoda-1-1 lub to https://noblelashes.pl/_cms/view/27/informacje.html szkolenie. Obie opcje są zachęcające, bo oferują naukę najbardziej popularnych metod przedłużania i pogrubiania rzęs. Nauczysz się takich metod jak przedłużanie 1:1 czy pogrubianie metodą objętościową. Do tego warto zwrócić uwagę również na kurs laminowania rzęs oraz kurs rekonstrukcji brwi, bo te zabiegi również są przyszłościowe.
Myślenie nie jest łatwe, ale można się do niego przyzwyczaić.
Awatar użytkownika
Alinka00
Posty: 112
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:33

Re: Profesjonalne kursy stylizacji rzęs

Post autor: Alinka00 »

Z tego co słyszałam od koleżanek to właśnie w Noble Lashes są prowadzone bardzo fajne kursy stylizacji rzęs. Bardzochwaliły sobie podejście instruktorek do kursantek. Potrafią w fachowy i szybki sposób przekazywać wiedzę i budować umiejętności. Z ich pomocą na pewno opanujesz wszystkie techniki, które teraz są w ofercie praktycznie każdego salonu kosmetycznego.
Awatar użytkownika
devi992
Posty: 245
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Profesjonalne kursy stylizacji rzęs

Post autor: devi992 »

Ja taki kurs przedłużania rzęs mam już za sobą, dlatego teraz bardzo chętnie szukam profesjonalnego producenta, z którym będę mogła współpracować. Na kursie miałam okazję sprawdzić kilka marek i najbardziej spodobały mi się rzęsy od http://professional-lashes.pl/ Wydaje mi się, że będzie mi się na nich pracowało bardzo wygodnie.
Awatar użytkownika
walewska
Posty: 21
Rejestracja: 23 wrz 2019, 20:58

Re: Profesjonalne kursy stylizacji rzęs

Post autor: walewska »

Ja się zaopatruję tutaj w Perfect Eyelash, szkoliłam się u nich stąd znam markę bo na ich produktach pracowałam. Bardzo dobre szkolenia robią , mają 14 centrów szkoleniowych w kraju.Szkolenia na wysokim poziomie, rewelacyjne trenerki no i pokazują autorskie techniki. https://perfecteyelash.pl/
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: Profesjonalne kursy stylizacji rzęs

Post autor: lenka77 »

Ja kurs przedłużania rzęs miałam w Centrum Edukacji Pasja w Szczecinie. https://mmpasja.edu.pl/przedluzanie-rzes Spodoba wam się to miejsce, kursy mają na wysokim poziomie, dużo jest praktyki a do tego jest tam miła atmosfera. Na plus dodam też ceny.
Awatar użytkownika
miszka
Posty: 336
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:59

Re: Profesjonalne kursy stylizacji rzęs

Post autor: miszka »

Po takim kursie tutaj https://amazinglashes.com/rzesy-kepki można się zaopatrzyć. Jest tam wiele różnych produktów dopasowanych do konkretnych potrzeb. Trzeba zawsze stawiać na jakość i praktyczne rozwiązania, aby klientki były zadowolone. Warto tam zaglądać, bo jest to miejsce, gdzie można się kompleksowo zaopatrzyć.
ODPOWIEDZ