Qtera - opinie o urządzeniu

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Baśia

Qtera - opinie o urządzeniu

Post autor: Baśia »

Hej
Chciałam do swojego gabinetu, kupić urządzenie do liftingu twarzy. Jak do tej pory, najbardziej podoba mi się urządzenie Qtera, którego specyfikacja wydaje się bardzo dobra. Czy słyszeliście o tej firmie? Jeśli tak, to z chęcią przeczytam jakie macie wrażenia po pracy na nim.
Myśia

Re: Qtera - opinie o urządzeniu

Post autor: Myśia »

Moim zdaniem Qtera to bardzo dobry wybór. Jest to innowacyjne i bardzo zaawansowane technicznie urządzenie, z którego na pewno będziesz zadowolona Ty oraz Twoje przyszłe klientki. Więcej na temat tego urządzenia przeczytasz tutaj https://ifapro.pl/qtera-rf/, oczywiście możesz je tam od razu zamówić ;)
Maryśia

Re: Qtera - opinie o urządzeniu

Post autor: Maryśia »

Zainteresowaliście mnie tym urządzeniem. Za jakiś czas miałam zamiar zmienić swój sprzęt do liftingu na nowy i już wiem chyba na jaki ;) Na pewno zapoznam się z jego specyfikacją i porównam z urządzeniem, które mam aktualnie. Jak znajdę chwilę czasu, to wam napisze jakie są moje wnioski.
Kryśia

Re: Qtera - opinie o urządzeniu

Post autor: Kryśia »

Może wypowie się ktoś, kto na Qtera pracował? Byłam na ich stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/ i faktycznie specyfikacja urządzenia jest bardzo dobra. Jednak mam nadzieje, że ktoś tu wyrazi swoją opinie na temat, jego użytkowania i czy jest warty naszego zainteresowania.
Żaklin

Re: Qtera - opinie o urządzeniu

Post autor: Żaklin »

Pracowałam chwile na tym urządzaniu i byłam bardzo zadowolona z użytkowania. Prosta i bardzo instytucyjna obsługa, wystarczy krótkie szkolenie. Klientki również były zadowolone z efektów kuracji tym urządzenie, więc chyba lepszej recenzji nie można dostać ;)
ODPOWIEDZ