Urządzenie do liftingu twarzy.

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
mała

Urządzenie do liftingu twarzy.

Post autor: mała »

Hej wszystkim :)
Szukam dobrego urządzenia do liftingu twarzy. Mam gabinet kosmetyczny i chciałabym dodać nową usługę, jaką ma być lifting. Znacie jakieś urządzenie, które jest warte polecenia? Możecie polecać nawet takie, na jakim miałyście zabiegi liftingu;)
Uśia

Re: Urządzenie do liftingu twarzy.

Post autor: Uśia »

Gorąco polecam urządzenie do liftingu Qtera. Pod tym adresem - https://ifapro.pl/qtera-rf/, znajdziesz na jego temat, wszystkie niezbędne informacje. Miałam przyjemność pracować na qtera i byłam bardzo zadowolona. Szczególnie, że jest stosunkowo prosty w obsłudze ;)
Kłannia

Re: Urządzenie do liftingu twarzy.

Post autor: Kłannia »

Różne, ale naprawdę fajne i bardzo dobre zabiegi kosmetyczne to podstawa dziś, aby pięknie wyglądać i dobrze się czuć. Dla mnie osobiście super sprawa. Pełny komfort, jak korzystamy z pomocy specjalistów. Zerknijcie sobie na ofertę https://esthe.pl/ robią naprawdę mega fajną pracę, przekłada się to na pełne zadowolenie nas, klientek
Miśia

Re: Urządzenie do liftingu twarzy.

Post autor: Miśia »

Z tego co wiem, to Qtera jest bardzo dobrym urządzeniem, które jest chwalone przez użytkowników. Moja koleżanka, miała przyjemność pracować na tym urządzeniu i mówiła mi, że klientki były bardzo zadowolone z zabiegów. Z tego co mówiła, to na brak klientek nie narzekali ;)
Buśka

Re: Urządzenie do liftingu twarzy.

Post autor: Buśka »

Czy mogę to urządzenie zamówić na tej stronie - https://ifapro.pl/qtera-rf/ ? Wasze wypowiedzi mnie zainteresowały i bardzo poważnie się zastanawiam nad zakupem Qtera. Zastanawiam się jeszcze nad telefonem do dystrybutora, by wyjaśnił mi parę kwestii ale to raczej już stricte formalnych.
Elżbietka

Re: Urządzenie do liftingu twarzy.

Post autor: Elżbietka »

Wydaje mi się, że tak. Jednak na Twoim miejscu, na początku zadzwoniłabym do dystrybutora i porozmawiała o szczegółach transakcji. Na pewno, masz jakieś pytania, które Cię nurtują. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi, od razu otrzymasz odpowiedzi i Twoja głową będzie spokojniejsza.
ODPOWIEDZ