Zabiegi pielęgnacyjne Warszawa

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
Larysa1961
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2020, 13:51

Zabiegi pielęgnacyjne Warszawa

Post autor: Larysa1961 »

Chodzicie do jakichś gabinetów kosmetycznych w Warszawie? Gdzie najczęściej? Mnie ostatnio zainteresowała oferta Relax in Spa. Znacie to Day Spa? Chętnie się dowiem, czy faktycznie warto zapisać się tam na jakiś zabieg:)
Awatar użytkownika
Najslawa1984
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 22:07

Re: Zabiegi pielęgnacyjne Warszawa

Post autor: Najslawa1984 »

W Relax in Spa możesz umówić się na świetne rytuały pielęgnacyjne, po których poczujesz się maksymalnie odprężona i dopieszczona. Wiem, co mówię, bo często tam bywam i za każdym razem wracam z przyjemnością.
pieróg

Re: Zabiegi pielęgnacyjne Warszawa

Post autor: pieróg »

Zdecydowanie polecam zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Bardzo pomocna w twoim wypadku może być endermologia, jeśli cię to interesuje to zajrzyj tutaj: https://klinikagalena.pl/ Salon bardzo profesjonalny i obsługa miła więc warto zajrzeć i przynajmniej rozeznać się trochę i zapoznać z tematem. Szczerze polecam bo warto. Dla samej poprawy samooceny i podniesienia własnego komfortu
Patyś

Re: Zabiegi pielęgnacyjne Warszawa

Post autor: Patyś »

Korzystam z https://wellmetime.com jest to mobilny salon urody, więc wszystkie zabiegi zamawiam do domu. Mają fajne oferty w dodatku po zarejestrowaniu jest pakiet lojalnościowy. Zbiera się punkty, które potem wymienia się na tańsze usługi. Duży wybór zabiegów, bardzo dobrze wykonanych.
ODPOWIEDZ