zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Polecamy najmodniejsze ubrania i najlepsze kosmetyki.
Awatar użytkownika
oliska
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: oliska »

Kochane mam 35 lat i ostatnio z przerażeniem odkryłam, że w okolicy oczu, nosa i ust pojawiło się mnóstwo drobnych zmarszczek. Dodatkowo ta skóra stała się jakaś taka wiotka i poszarzała.. wiecie może jak zadziałać by ten proces jakoś zahamować albo chociaż ogarnac to co już się pojawiło ?
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 16
Rejestracja: 11 kwie 2019, 18:59

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: kosanoztra »

Może warto skorzystać z jakiegoś zabiegu medycyny estetycznej ? W Magicznej Klinice - https://magicznaklinika.pl/ oferują bursztynowe odmładzanie skóry. Robiłam i muszę przyznać, że efekt super. Na stronie możesz sobie więcej o tym poczytać. Często można trafić u nich na różnego rodzaju promocje więc warto na bieżąco śledzić ich stronę.

dieta zdrowe jedzenie
Awatar użytkownika
Goodnight88
Posty: 113
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:16

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: Goodnight88 »

Można pomyśleć o czymś takim jak wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym Restylane. Bardzo dobry i sprawdzona marka, która jest juz wiele lat na rynku ;)
Awatar użytkownika
mira_mira
Posty: 106
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: mira_mira »

może zasięgnij porady w gabinecie kosmetycznym ? Ja regularnie chodze na zabiegi pielęgnacyjne na twarz i jak coś zaczyna się dziać to moja kosmetyczka od razu proponuje jakieś rozwiązania. No albo kup sobie jakieś kosmetyki na te partie.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 43
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:27

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: wiola438 »

kosanoztra pisze: ↑18 maja 2019, 13:31 Może warto skorzystać z jakiegoś zabiegu medycyny estetycznej ? W Magicznej Klinice - https://magicznaklinika.pl/ oferują bursztynowe odmładzanie skóry. Robiłam i muszę przyznać, że efekt super. Na stronie możesz sobie więcej o tym poczytać. Często można trafić u nich na różnego rodzaju promocje więc warto na bieżąco śledzić ich stronę.
Jak już mowa o Magicznej Klinice, wiesz może jak radzą sobie z zabiegiem wypełniania ust? Chciałabym nieco podreperować swoje, czytałam trochę opinii i ludzie sobie chwalą to miejsce.. Nie ukrywam, że chciałabym trafić w ręce najlepszych specjalistów..

dane statystyczne tabele
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 16
Rejestracja: 11 kwie 2019, 18:59

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: kosanoztra »

wiola438, znajoma powiększała u nich usta i z tego co wiem, z efektu jest bardzo zadowolona bo wyszło naturalnie. W dniu zabiegu masz konsultacje i na nich możesz wszystko omówić z lekarzem. Ja bym się nie zastanawiała - jeśli jesteś zdecydowana a szukasz tylko odpowiedniego miejsca, w Magicznej Klinice zajmą się Tobą najlepiej jak tylko można.
Awatar użytkownika
Kaczika
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 11:33

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: Kaczika »

Są takie urządzenia teraz laserowe do liftingu twarzy, wydaje mi sie że to by się fajnie u Ciebie sprawdziło - https://klinikamiracki.pl/sono-queen/ Wiadomo, każda z nas w pewnym wieku zacznie dorabiać się zmarszczek. Dlatego ja własnie wybieram się co jakiś czas na takie zabiegi
Awatar użytkownika
iga159
Posty: 31
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:31

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: iga159 »

Myślę, ze najlepiej wczesnej zadbać o skórę wokół oczu i ust odpowiednimi kremami. Bardzo dobre zakupisz tutaj https://www.maxdrogeria.pl. Ta cześć twarzy jest bardzo wrażliwa i skóra cienka, dlatego należy starannie o nia dbać.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 43
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:27

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: wiola438 »

kozanostra bardzo dziękuje, jutro się będę umawiała na modelowanie ust. Napisze po jaki efekt, ale pewnie będzie wszystko mega.
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 16
Rejestracja: 11 kwie 2019, 18:59

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: kosanoztra »

wiola438 pisze: ↑26 maja 2019, 20:14 kozanostra bardzo dziękuje, jutro się będę umawiała na modelowanie ust. Napisze po jaki efekt, ale pewnie będzie wszystko mega.
Koniecznie daj znać czy jesteś zadowolona z efektu ;) Ja chce jeszcze zrobić sobie lipolizę, póki co się waham ale lato się zbliża, ja chciałabym odsłonić trochę ciała ale niestety figura nie ta... :-/
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: greska21 »

Dobry jakościowo kosmetyk i regularne stosowanie, wtedy i efekt jest. Kiedyś miałam z tym problem, zdarzało mi się zapomnieć na przykład o wklepaniu kremu rano czy wieczorem. Ale teraz to już pilnuję takich rzeczy. Pod oczy to znajoma poleciła mi taki krem https://aurashop.pl/produkt/cremorlab-r ... -pod-oczy/ , na bazie wody termalnej z minerałami. Skórę regeneruje świetnie, nawilża i ma skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe.
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: ellana7 »

wizyta w salonie nie zaszkodzi ae przecież w każdej drogerii znajdziesz co najmniej kilka kosmetyków do pielęgnacji wrażliwej skóry wokół oczu i ust. Nie wiem gdzie zazwyczaj chodzisz na zakupy ale jeśli do Rossmana to zerknij sobie na kosmetyki z Christiana Laurenta. Mają takie fajne serum napinające właśnie te okolice.
Awatar użytkownika
oliska
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: oliska »

oooo dzięki za odpowiedzi :) ellana7 o tym produkcie jeszcze nie słyszałam ale na pewno jak bede kolejnym razem w rossku to zerkne. Drogie to jest ?
Awatar użytkownika
ellana7
Posty: 58
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:10

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: ellana7 »

wiesz co ogólnie kosztuje coś ponad 60 zł ale teraz z tego co wiem jest promocja i można go kupić za około 52 zł także warto. Krem jest mega wydajny, szybko się wchłania, ma przyjemną konsystencje. No i działa ( moja mama testuje od 2-3 tygodni i jest zachwycona efektami).
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 162
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:02

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: suzy »

Co mogę doradzić? Zabiegi UltraSkin II HIFU. To forma bezinwazyjnego liftingu, a efekty widać w postaci np. redukcji zmarszczek wokół ust, oczu, na szyi i czole; konturowania twarzy; redukcji podwójnego podbródka; uwydatnienia linii żuchwy etc. Ja wykonywałam taki zabieg w ubiegłym roku w warszawskiej klinice http://www.preibisz.com/zabiegi/ultraskin-ii-hifu/ . Było warto!
Awatar użytkownika
oliska
Posty: 74
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: oliska »

chciałoam tylko poinformować, że kupiłam to serum napinające z CL w Rossmanie :) Kurcze widac efekty w zasadzie od razu po nałożeniu. Fajny kosmetyk, dodaje do listy ulubionych :)
Awatar użytkownika
Edytka291
Posty: 149
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:02

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: Edytka291 »

Trzeba je potraktować kwasem hialuronowym np Restylane, zostaną spłycone i po problemie :D
Awatar użytkownika
myśka88
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:39
Kontakt:

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: myśka88 »

Niestety 35 lat to już ten wiek, w którym zmarszczki zaczynają się pojawiać. Szczerze to i tak późno u ciebie wystąpiły. Ostatnio czytałam post dziewczyny, która zauważyła u siebie duże z marszczki już w wieku 18 lat..., więc uwierz mi, że nie masz się czym przejmować i kup sobie jakiś dobry krem na zmarszczki.
Zobacz skuteczny krem na zmarszczki:
https://mialenia.pl/blog/zmarszczki-na- ... kutecznie/
Awatar użytkownika
basia99
Posty: 15
Rejestracja: 02 lip 2019, 10:49

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: basia99 »

oliska pisze: ↑15 maja 2019, 14:22 Kochane mam 35 lat i ostatnio z przerażeniem odkryłam, że w okolicy oczu, nosa i ust pojawiło się mnóstwo drobnych zmarszczek. Dodatkowo ta skóra stała się jakaś taka wiotka i poszarzała.. wiecie może jak zadziałać by ten proces jakoś zahamować albo chociaż ogarnac to co już się pojawiło ?
W okół ust najczęściej powstają tzw. zmarszczki mimiczne . Biorą się z mimiki twarzy. Na nie najlepszy jest botoks by zablokować mięśnie je powodujące. Jednak w tym wieku, istnieje ryzyko, że te zmarszczki przejdą w tzw. zmarszczki statyczne czyli trwałe. Wtedy potrzebny jest już wypełniacz. najlepiej udaj się do jakiegoś gabinetu estetycznego, ale tam gdzie jest lekarz a nie kosmetyczka. Polecą Ci dobre zabiegi na twój problem. Pozdrawiam

Do poczytania różnica zmarszczki mimiczne a statyczne, czyli botox a wypełniacz: https://dermestetic.pl/zabiegi/usuwanie ... botulinowa
Awatar użytkownika
sardynka
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2019, 20:47

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: sardynka »

powiem szczerze że nie słyszałam o tej marce. To jakaś nowość?
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 94
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:57

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: fiona45 »

Zawsze można na te zmarszczki wykonać zabiegi profesjonalnie i mieć cerę o wiele piękniejszą niż do tej pory. Ostatnio fajne oferty widziałam na https://jbclinic.pl/kosmetologia/ . Mają tam mnóstwo ciekawych ofert zabiegowych na każdą część ciała. Nawet małe zabiegi potrafią zdziałać tak naprawdę cuda. Warto o siebie dbać.
Awatar użytkownika
swiatka1
Posty: 83
Rejestracja: 21 mar 2019, 9:48

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: swiatka1 »

Szczególnie zmarszczki w okolicach oczu i ust są widocznie i niekiedy przez to twarz wygląda dziwnie. Jak tylko można to warto sobie zrobić zabieg. Też wypełniacz zmarszczek Restylane https://www.restylane.com/pl/ jest sprawdzony i polecany przez panie.
Awatar użytkownika
Edytka291
Posty: 149
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:02

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: Edytka291 »

Ja zawsze stawiam na bezpieczeństwo dlatego długo szukałam dobrego lekarza i odpowiedniego produktu do wypełnienia zmarszczek. Zdecydowałam się na wypełniacz marki Restylane ponieważ jest w rejestrze FDA, No i jest znany tak naprawdę na całym świecie już od 20 lat.

wapń magnez potas
Awatar użytkownika
audrey
Posty: 172
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:33

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: audrey »

Myślę, że zastrzyk młodości Ci pomoże. To świetny zabieg z użyciem kwasu hialuronowego, po którym efekty możesz zobaczyć bardzo szybko. Ja chodzę do Qclinique i jestem bardzo zadowolona. Mam niedługo 40stkę i dużo osób chwali, że wyglądam na 10 lat młodziej. Poczytaj sobie na https://www.qclinique.pl/zabiegi/zastrzyk-mlodosci o tym, może się przekonasz :) Mój mąż był przeciwny jakiejkolwiek ingerencji w wygląd ale teraz chwali i komplementuje.
Awatar użytkownika
wiatroo
Posty: 23
Rejestracja: 14 kwie 2019, 16:56

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: wiatroo »

Dziewczyny, jeżeli botox to tylko w meduse. Miałam spory problem z wyglądem mojej skóry wokół oczu - zmarszczki, opadający kontur - koszmar! Żadne kremy nie dawały już rady. Jestem teraz dwa miesiące po zabiegu i czuję się I WYGLĄDAM świetnie :)
Awatar użytkownika
basia99
Posty: 15
Rejestracja: 02 lip 2019, 10:49

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: basia99 »

oliska pisze: ↑15 maja 2019, 14:22 Kochane mam 35 lat i ostatnio z przerażeniem odkryłam, że w okolicy oczu, nosa i ust pojawiło się mnóstwo drobnych zmarszczek. Dodatkowo ta skóra stała się jakaś taka wiotka i poszarzała.. wiecie może jak zadziałać by ten proces jakoś zahamować albo chociaż ogarnac to co już się pojawiło ?
Nie tylko ty jedna masz problem ze zmarszczkami :) Ja do trzydziestki miałam spokój. Całą trzydziestkę czekałam co jeszcze się zmarszczy. A teraz, gdy mam 40 lat zaczęłam już ostro działać. Powiem Ci to , co poradziła mi moja lekarka - najpierw peeling, później mezoterapia i botoks a to co zostanie potraktujemy wypełniaczem. Tak powiedziała, tak zrobiłam i znów ma trzydzieści :)


__________________
kwas hialuronowy
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 404
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:17

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: mczay »

Świetny efekt daje lipofilling twarzy. Zmarszczki pięknie się wypełnią i tym samym zrobią niewidoczne. Miałam taki zabieg robiony kilka miesięcy temu w klinice: http://klinikagrzesiak.pl/ przez dr Grzesiak, która zasłynęła z tego zabiegu. Polecam - klinika jest świetna, naprawdę dobrze zajmuje się pacjentem.
Awatar użytkownika
Juleczka
Posty: 495
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:30

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: Juleczka »

Lifting rzeczywiście jest tutaj rozwiązaniem. Wiadomo,że każdy chciałby pozbyć się takich zmarszczek - no i tutaj na ratunek nadchodzi medycyna estetyczna :) Oczywiście trzeba korzystac z odpowiednich produktów - takie jak od Restylane https://www.restylane.com/pl/ są moim zdaniem nalepsze. Dają zadowalający efekt bez skutków ubocznych. Ich produkty są zarejestrowane FDA a to gwarancja jakości
Awatar użytkownika
Patixs
Posty: 53
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:53

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: Patixs »

Nie ma co panikować, ze wszystkim można sobie pomóc. Szczególnie jeżeli chodzi o medycynę estetyczną. Sprawdźcie sobie tu ofertę od https://blikpol.pl/medycyna-estetyczna Świetnie powinni sobie tu poradzić ze zmarszczkami, korektą ust, poprawą owalu twarzy, a także i innymi waszymi problemami.
Awatar użytkownika
osari
Posty: 89
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:00

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: osari »

Na pewno coś takiego http://www.coco-time.pl/zabiegi/zabiegi ... diamentowa może Ci w tym pomóc. Moja żona zdecydowała się na to i zmieniło ją to nie do poznania. Oczywiście jak najbardziej na plus. Sam jestem bardzo zadowolony, bo nie kosztowało to dużo.
(...) najpierw ochłoń, a potem mów, bo wypowiedzianych słów nie da się już cofnąć.
Awatar użytkownika
Try55
Posty: 55
Rejestracja: 11 gru 2019, 21:52

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: Try55 »

Jest super opcja jeśli chodzi o zmarszczki wokół ust czyli inaczej bruzdy nosowo wargowe- jak wypełnianie ich kwasem hialuronowym np Restylane ;) Super kwas, długo trzymający się efekt. U mnie około roku.
Awatar użytkownika
energia
Posty: 311
Rejestracja: 23 sie 2019, 23:51

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: energia »

W dzisiejszych czas zmarszczki żadnego rodzaju to nie problem. Mamy tak wiele zabiegów, które sprawią że będziemy nadal wyglądać młodo i atrakcyjnie. Tutaj https://lukaszmichalak.pl już macie szeroki wachlarz znakomitych zabiegów i w dodatku w bardzo dobrej cenie. Także opłacałoby się do nich zgłosić. Tym bardziej, że w tym centrum medycznym spotkamy się z zespołem znakomitych specjalistów.
Awatar użytkownika
suzy
Posty: 162
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:02

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: suzy »

Możliwości zniwelowania takich zmarszczek jest wiele. Dobry lekarz na pewno doradzi idealny zabieg. Ja chodzę do Dr Syryło z kliniki https://sclinic.com.pl/ . Świetna lekarka, z dużą wiedzą. Zabiegi wykonane na najwyższym poziomie. Polecam!
Awatar użytkownika
Justysia
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2020, 21:09

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: Justysia »

Ja poddałam się zabiegowi wypełniania zmarszczek tylko wokół oczu i na czole, bo wokół ust nie mam za bardzo. Kwas oczywiście, bo każdy poleca. Zabieg robił doktor Andrzej Kępa a to jego facebook https://www.facebook.com/kepaandr/
Awatar użytkownika
kosmata
Posty: 46
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:51

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: kosmata »

A o liftingu twarzy myślałaś? Takie zabiegi przeprowadza między innymi dr Osuch Clinic - to chyba aktualnie jedyne rozwiązanie odmładzające twarz o kilkanaście lat.
Awatar użytkownika
Lekarka
Posty: 1
Rejestracja: 02 lut 2020, 10:17

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: Lekarka »

Super rozpoczęcie dyskusji: "z przerażeniem odkryłam zmarszczki..." Dobre sobie.

Zmarszczkom można zapobiegać, ale nie całkowicie. Warto stosować pewne metody pielęgnacji i kosmetyki. Ja osobiście polecam olejek arganowy na zmarszczki. Moim zdaniem to dobra opcja na początek.
Awatar użytkownika
wariatka
Posty: 102
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:51

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: wariatka »

Ja też już do młodych osób nie należę, ale staram się dbać o siebie i swoją cerę najlepiej jak mogę. Świetnie się tutaj sprawdzają kosmetyki od dermofuture z power bees, a najlepiej krem ochronny przeciwzmarszczkowy pod oczy. Rozjaśnia on okolice pod oczami, oraz redukuje cienie i opóźnia procesy starzenia.
Ostatnio zmieniony 08 mar 2020, 15:53 przez wariatka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
gajkaa
Posty: 23
Rejestracja: 26 lut 2020, 18:03

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: gajkaa »

A może by tak potraktowac je kwasem hialuronowym albo botoksem? zabiegi polecam, w pełni bezpieczne ale najlepiej wybrać sprawdzoną klinikę gdzie specjalizują sie w wypełnianiu zmarszczek. Osobiście polecam łódzki Dermed, jeżdze do dr Doroty Żukowskiej właśnie
Awatar użytkownika
solma
Posty: 80
Rejestracja: 28 cze 2019, 7:19

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: solma »

Uużywam kremów pod oczy od dawna - ale często używam na całą buzię jednego, bo szybciej ;) jak smaruję to i pod oczami i powieki.
od kosmetyczki słyszałam opinię, że jeśli aktywny krem do twarzy nie podrażnia nam okolic oczu to można smarować. Kremy pod oczy są delikatniejsze i słabiej działające niż takie na całą twarz (a zawsze wydawało mi się, że jest odwrotnie, że są silniejsze).

Regularnie również chodzę na peelingi kosmetycznze na cała twarz
https://www.uroda.info.pl/peelingi-w-sa ... ry-twarzy/

Zauważyłam,ze tego typu peelingi dają o wiele lepsze działanie niż domowe.
Awatar użytkownika
katterina
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2020, 12:47

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: katterina »

ja bym obstawiała tradycyjny botoks :) ale wiesz co, najlepiej będzie jak się umówisz do kliniki Demeter w Warszawie na konsultacje i tam ci lekarz już doradzi odpowiedni zabieg czy wypełniacz :)
Awatar użytkownika
gwiazdeczka
Posty: 68
Rejestracja: 09 gru 2019, 11:18

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: gwiazdeczka »

a moze warto byloby wyprobowac linie reg ginseng z bielendy? maja swietny krem przeciwzmarszczkowy i serum naprawcze, ja jestem bardzo zadowolona z rezultatów
Awatar użytkownika
amiczi
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2020, 21:16

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: amiczi »

Trwalszy efekt da na pewno wygładzenie zmarszczek kwasem hialuronowym czy botoksem. Dr Dorota Żukowska u której wygładzałam zmarszczki w klinice łódzkiej Dermed- sama zdecydowała co na jaki rodzaj zmarszczek zastosować. Efekt super. Na prawde warto, warto pocierpieć troszkę ale poprawić swój wygląd
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 58
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:44

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: mikolaj2 »

Lubisz robić sobie maseczki na twarz? Ja również lubie o siebie zadbać ale niektóre zmiany wymagają większych zmian https://esticlinic.pl/oferta/ortopedia/ bardzo fajna firma która zajmuje się wykonywaniem zabiegów które ingerują znacząco w nasze ciało. Polecam bardzo bo ja sobie bardzo chwale ich zabiegi.
Sławomir

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: Sławomir »

Zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić strone, gdzie znajdziecie oferte nowoczesnej Voigt Klinika Oka, która w ofercie usług posiada np. leczenie stożka rogówki . Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
dusia

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: dusia »

Najlepsze co mogę polecić na zmarszczki wokół oczu i ust to krem-lifting z Eveline o nazwie Gold Peptides. Redukuje zmarszczki opuchliznę i cienie. Świetnie poprawia wygląd skóry pod okiem. W składzie peptydy, olejki i oczywiście kofeina. Jak najbardziej wokół ust można smarować. Polecam bo sama jestem oczarowana
Awatar użytkownika
Parmina
Posty: 94
Rejestracja: 09 cze 2019, 10:06

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: Parmina »

Czasem jesteśmy na tym etapie życia,ze warto iść na zabieg, teraz mamy naprawde szeroki wybór ofert, które pomogą nam pozbyć się niechcianych zmarszczek czy podbródka. Warto jednak pamiętać, aby takie zabiegi wykonywał odpowiedni specjalista. Moja znajoma korzystała z usług Dr. Wolfinger Clinic, bardzo zadowolona z efektów.
Gość

Re: zmarszczki wokół oczu i ust - HELP!

Post autor: Gość »

Na http://www.zikodermo.pl znalazłem świetne promocje na dermokosmetyki. To dobry adres dla osób, które chcą kupować produkty do pielęgnacji skóry taniej.
ODPOWIEDZ