Polecam Grafik Studio

W tym miejscu dzielimy się opiniami o firmach, ich usługach oraz produktach. Dodaj coś od siebie i pomóż innym.
Tekla

Polecam Grafik Studio

Post autor: Tekla »

Jak wygląda praca w Grafik Studio? Czy jest ktoś z obecnych pracowników? Polecacie? Jak wygląda praca zdalna? Czy trzeba się stawiać w siedzibie?
Leokadia

Re: Polecam Grafik Studio

Post autor: Leokadia »

Ja mogę polecić projekty graficzne tej firmy. Korzystam z ich usług już od wielu lat i zawsze projekty są na najwyższym poziomie.
Na stronie internetowej firmy można przeczytać między innymi:
"Czy chcesz, aby twoja firma wyróżniła się na tle konkurencji? Prowadzisz małą firmę jednoosobową czy większe przedsiębiorstwo? Rozpoczynasz nowy biznes i chcesz stworzyć profesjonalny wizerunek swojej firmy?

Ulotki to wciąż bardzo skuteczna forma reklamy. Dzięki nim możesz dotrzeć do swojego potencjalnego klienta szybko i precyzyjnie. Ulotki są skuteczne - możesz dotrzeć z nimi do razu do wielu klientów. Nawet na najmniejszym formacie ulotki jesteś w stanie umieścić najważniejsze informacje o działalności Twojego przedsiębiorstwa. Możesz zaprezentować swoją ofertę, nową promocję lub poinformować o wydarzeniu.

Projekty ulotek

Dobrze zaprojektowana ulotka reklamowa zmusza potencjalnych klientów do zapoznania się z jej treścią, a także skorzystania z prezentowanej oferty. Skorzystaj z naszej oferty - posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu ulotek. Wiesz z pewnością czego oczekujesz od swojej ulotki, przekaż nam te informacje, a my przygotujemy dla Ciebie projekt ulotki.

Ulotki to jedna z najtańszych form reklamy. Duży nakład ulotek, to także niski koszt produkcji pojedynczego egzemplarza. Na druk ulotek reklamowych mogą zdecydować się zarówno małe firmy jak i duże przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poinformować klientów o rabatach lub o nowej ofercie, zdecyduj się na druk ulotek. Pomożemy wybrać właściwy format oraz zaproponujemy najkorzystejszą liczbę egzemplarzy do druku."
ODPOWIEDZ