Jaka miejscowość nad polskim morzem?

Gdzie na wakacje - opisy najciekawszych miejsc, plany podróży, tanie bilety lotnicze, oferty last minute.
Awatar użytkownika
Marzena80
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2021, 4:43

Jaka miejscowość nad polskim morzem?

Post autor: Marzena80 »

Cześć. Czy możecie mi polecić jakąś miejscowość nad polskim morzem? Przyznaję, że nie byłam tam od lat, właściwie to chyba z dwadzieścia lat, więc na pewno bardzo dużo w tej materii się zmieniło i nie wiem, gdzie teraz warto pojechać:) Spodobało mi się Sarbinowo (jako nieduża miejscowość i miejsce na aktywny wypoczynek, a taki właśnie lubię). Znalazłam też piękne i nowoczesne apartamenty z widokiem na morze - no ale decyzji jeszcze nie podjęłam. Dajcie znać :)
Ronia

Re: Jaka miejscowość nad polskim morzem?

Post autor: Ronia »

Świetną nadmorską miejscowością, gdzie bardzo lubimy spędzać wczasy jest Rewal. Fajnie położny, ma piękne plaże, wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Co roku jedziemy tam chociaz na parę dni, by odpocząć i naładować akumulatory. Mamy tam też już sprawdzone miejsce noclegowe. Zawsze zatrzymujemy się w ośrodku Adamówka https://domki-rewal.com.pl/. Jest on położny przy ul. Lipowej - z dala od hałasu i zgiełku, ale blisko jest z ośrodka do fajnej plaży. Domki są bardzo wygodne, dobrze urządzone i wyposażone. Ośrodek jest ogrodzony, bezpieczny, kameralny.
ODPOWIEDZ