Studia Psychologiczne

Gdzie na wakacje - opisy najciekawszych miejsc, plany podróży, tanie bilety lotnicze, oferty last minute.
Psychologg

Studia Psychologiczne

Post autor: Psychologg »

Dzień dobry, co sądzicie o takich studiach? Myślę o nich ze względu na to że chciałbym bardzo pomagać młodzieży oraz dzieciom się odnaleźć w życiu.
https://studiapsychologiczne.pl/
Irka

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: Irka »

Jesli sie w tym dobrze czujesz, to no pewnie :) ogolnie z wlasnego doswiadczenia moge ci powiedziec, ze to tak zawód, w ktorym warto sie doksztalcac i zdobywac nowe kompetencje, https://uczelniakorczaka.pl/ckp/studia-podyplomowe/ tu maja calkiem fajny wybór studiow podyplomowych :)
donna

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: donna »

Może wiecie, ze swojego doświadczenia, jak wygląda ogólnie terapia behawioralna u dzieci warszawa? Dla mnie to jest za dużo, żeby o tym świadomie mówić, dlatego może warto jest pomóc? Dodam, że naprawdę nie mam możliwości rozpoznawania tematu bez ogólnie poradzenia sobie z tym w odpowiedni sposób. Dlatego czekam na pomoc.
renia

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: renia »

Na ISP jest sporo różnych specjalności jeśli chodzi o studia podyplomowe, a najlepiej będzie jak wejdziesz na ich stronę https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci i sam dokładnie wszystko co i jak sprawdzisz. Wszystkie zajęcia odbywają się u nich w formie online, a wykładowcy to praktycy.
ODPOWIEDZ