Studia Psychologiczne

Gdzie na wakacje - opisy najciekawszych miejsc, plany podróży, tanie bilety lotnicze, oferty last minute.
Psychologg

Studia Psychologiczne

Post autor: Psychologg »

Dzień dobry, co sądzicie o takich studiach? Myślę o nich ze względu na to że chciałbym bardzo pomagać młodzieży oraz dzieciom się odnaleźć w życiu.
https://studiapsychologiczne.pl/
Irka

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: Irka »

Jesli sie w tym dobrze czujesz, to no pewnie :) ogolnie z wlasnego doswiadczenia moge ci powiedziec, ze to tak zawód, w ktorym warto sie doksztalcac i zdobywac nowe kompetencje, https://uczelniakorczaka.pl/ckp/studia-podyplomowe/ tu maja calkiem fajny wybór studiow podyplomowych :)
donna

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: donna »

Może wiecie, ze swojego doświadczenia, jak wygląda ogólnie terapia behawioralna u dzieci warszawa? Dla mnie to jest za dużo, żeby o tym świadomie mówić, dlatego może warto jest pomóc? Dodam, że naprawdę nie mam możliwości rozpoznawania tematu bez ogólnie poradzenia sobie z tym w odpowiedni sposób. Dlatego czekam na pomoc.
renia

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: renia »

Na ISP jest sporo różnych specjalności jeśli chodzi o studia podyplomowe, a najlepiej będzie jak wejdziesz na ich stronę https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci i sam dokładnie wszystko co i jak sprawdzisz. Wszystkie zajęcia odbywają się u nich w formie online, a wykładowcy to praktycy.
Diana5

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: Diana5 »

Dobrą drogą jest wybranie takiej opcji, która umożliwi Ci pójście o krok dalej i postawi Ci wyzwanie. Możliwe, że studia język angielski bielsko-biała będą dobrym pomysłem dla każdego, kto docenia jakość i dopracowanie pod wieloma względami i chcę uzyskać jeszcze więcej. Polecam zatem zajrzeć na stronę uczelni https://wseh.pl/ i poznać wszelkie informacje.
bangbangtrafionaa

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: bangbangtrafionaa »

Czasem zastanawiam się nad tym, co zrobić, by mieć lepszą pracę. Ba, nawet nie wiem, jaki jest mój cel zawodowy. Zaczęłam się nad tym zastanawiać po wpisach tutaj https://odroerir.com/berufliches-ziel-w ... -begriffs/ . Może czas jednak odnaleźć siebie i zastanowić się nad tym, co jest dla mnie.
Faustii

Re: Studia

Post autor: Faustii »

Słuchajcie, a co powiecie na studia licencjackie i kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/l ... wewnetrzne? Swego czasu chciałam iść na psychologię, ale podpytałam starszych znajomych i wszyscy to odradzają. Szczególnie, jeśli nie planuję otworzyć własnego gabinetu. A tutaj mam do wyboru fajne specjalności, m.in. "Kryminologię i kryminalistykę", która też pośrednio związana jest z moimi zainteresowaniami.
Lilkaa

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: Lilkaa »

Apropo "Bezpieczeństwa wewnętrznego", studiował ktoś z Was ten kierunek w Wyższej Szkole Prawa? Potrzebowałabym rady ;) Studia niestacjonarne Wrocław https://prawowroclaw.edu.pl/oferta/stud ... acjonarne/ z trzema fajnymi specjalnościami, m.in. wspomnianą wyżej "Kryminologią i kryminalistyką" najbardziej przypadły mi do gustu. Jestem fanką wszystkich seriali opartych na motywie śledztwa. Dajcie znać, jeśli macie jakieś doświadczenia związane z tym kierunkiem, konkretną specjalnością czy nawet i samą uczelnią.
aliss

Re: Studia Psychologiczne

Post autor: aliss »

A przykładowo widzieliście, jakie Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości oferuje Kraków studia podyplomowe ? Właśnie u nich możecie zapisać się na zarządzanie, informatyczne, prawo i finanse. Według mnie tam możecie świetnie się przygotować do zawodu.
ODPOWIEDZ