Wynajem kampera

Gdzie na wakacje - opisy najciekawszych miejsc, plany podróży, tanie bilety lotnicze, oferty last minute.
CELCAMP.pl

Wynajem kampera

Post autor: CELCAMP.pl »

Mówi się , że nie miejsce a ludzie tworzą atmosferę. Dobierając doborowe towarzystwo na wakacje i wybierając spokojne miejsce na wypoczynek warto pomyśleć o komfortowym miejscu na sen, zabawę i relaks. Dobrym pomysłem może okazać cię wynajem kampera, który załatwi nam bazę noclegową, będzie świetnym miejscem na wspólne rozmowy, gry w karty i odpowiednim transportem, by w każdej chwili podjąć decyzję o zmianie miejscówki na inną. Kampery na wakacjach godnie zastępują nam nasze cztery kąty. Dzisiejsze kampery wyposażone są w Panele Solarne, TV LED z SAT, DVD zasilane z 12V, klimatyzację części mieszkalnej oraz wiele udogodnień - WC, prysznic, lodówkę, kuchenkę gazową. Kampery wyposażone w zastawę obiadową z nietłukącej melaminy, sztućce, garnki, otwieracze i inne akcesoria kempingowe. Wynajmowany pakiet możesz powiększyć o sprzęt turystyczny i kempingowy, np. kuchenkę zewnętrzną, grill zewnętrzny gazowy, hulajnogę. Posiadając już doświadczenie w podróżowaniu kamperem można pokusić się o zakup pojazdu. Oferujemy sprzedaż kamperów cenionych i sprawdzonych marek. Świadczymy sprzedaż kamperów “pod klienta”. Realizując zamówienie masz możliwość konfiguracji nowego kampera. Sam wybierasz dodatkowe wyposażenie i akcesoria.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 386
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: Wynajem kampera

Post autor: selena »

Raz faktycznie zdecydowałam się na wynajem kampera, ale to był mój pierwszy i ostatni raz. Więc firmy niestety ci nie polecę. Ale zawsze możesz sprawdzić wynajem samochodów Warszawa Mają naprawdę dobre warunki, taki samochód na 5 osób to naprawdę strzał w dziesiątkę. I cenowo wychodzi naprawdę lepiej, niz kamper.
ssssd

Re: Wynajem kampera

Post autor: ssssd »

Kamper to własna baza noclegowa i samodzielna kuchnia. Przy takiej inflacji to jedyne rozsądne rozwiązanie na dłuższe wakacje. W Krakowie wynajmem lub sprzedażą kamperów zajmują się ludzie z https://spidercamper.pl/. Szczególnie polecam porozmawiać z panem Dominikiem. Dostępność całą dobę, wiele promocji sezonowych, można zabrać ze sobą naprawdę duży bagaż. Dochodzi do tego własna kuchnia i wyposażenie dodatkowe, a nawet akcesoria specjalnie montowane na życzenie klienta.
Kinga29

Re: Wynajem kampera

Post autor: Kinga29 »

Ja też uważam, że wycieczki kamperem to świetna sprawa, zwłaszcza jeśli zdecydujecie się wynająć nowocześnie wyposażone, przestronne i niezawodne auto. Takie kampery zapewniają idealne połączenie mobilności, swobody i biwakowego klimatu z komfortem. Jeśli chcecie zaplanować podróż oszczędnie, polecam dokonać rezerwacji kampera na termin poza szczytem sezonu turystycznego, wypożyczenie będzie Was wówczas kosztowało mniej niż standardowo, zobaczcie: https://kampery-wynajem.pl/cennik/ . Nic nie stoi przecież na przeszkodzie aby wyruszyć w trasę jesienią bądź wiosną, w porządnej klasy kamperach ogrzewanie działa bowiem nawet podczas postoju:)
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 102
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:05

Re: Wynajem kampera

Post autor: aktywna »

O wynajmie kampera pomyślę może w przyszłym sezonie wakacyjnym ale w tym roku planuję jeszcze wyjazd wynajętym samochodem na weekend gdzie na Mazurach. Zainspirował mnie ten blog https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... czy-warto/ do tego wypadu za miasto. Myślę że jesienią na Mazurach też jest bardzo fajnie
ewkaa

Re: Wynajem kampera

Post autor: ewkaa »

Moim zdaniem bardzo dobrą opcją jest także kamper leasing . Ogólnie z tego co widziałam niedawno to dosyć sporo osób zachwalało sobie tą firmę, do tego też usługi są tutaj świadczone na bardzo wysokim poziomie
Lezio

Re: Wynajem kampera

Post autor: Lezio »

Dzień dobry! Pragnę polecić Wam sklep, który ostatnio znalazłem i który naprawdę mnie zaskoczył swoim bogatym wyborem takich produktów jak gadżety do kampera. Mówię o Camp Better, gdzie znajdziecie wszystko, to co będzie potrzebne do udanej przygody na łonie natury! Co wyróżnia ten sklep od innych? Po 1-wsze, ogromny wybór wysokiej jakości produktów. Nadto profesjonalna i przyjazna obsługa chętnie udzieli Wam porady jak i również pomoże w wyborze najlepszego sprzętu stosownego dla Waszych potrzeb.
polaa

Re: Wynajem kampera

Post autor: polaa »

Spoko... Jak chodzi o wyposażenie do kampera, to warto tutaj też wspomnieć i firmie Van Der Moon , która oferuje chociażby szafki do kampera , organizery, tak naprawdę najróżniejsze artykuły. Warto im się przyjrzeć ,bo mają solidne produkty i w niewygórowanych cenach.
ODPOWIEDZ