Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Znasz świetne strony, które możesz polecić? Daj znać!
łeba123

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: łeba123 »

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna osiągnęły bardzo wysoki poziom. Dzięki niej wiele osób pozbywa się niedoskonałości na swoim ciele a co za tym idzie przyczyn kompleksów. Przeczytaj szczegóły na temat plastyki nosa kraków. Decydując się na te i podobne zabiegi warto zlecić je specjaliście jakim jest Dr Marek Ciesiński.
Awatar użytkownika
madziaskowa
Posty: 71
Rejestracja: 10 lis 2019, 10:47

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: madziaskowa »

Ja korzystam czasem z usług centrum medycznego Damiana https://damian-cme.pl/ i jak do tej pory jestem z tego powodu zadowolona. Głównie to zabiegi poprawiające kondycję skóry ale z czasem pewnie i na coś innego się skuszę. Dlatego jeśli masz jakieś kompleksy to zdecydowanie taka medycyna jest dla Ciebie.
Ałmiś

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: Ałmiś »

łeba123 pisze: ↑29 cze 2021, 12:12 W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna osiągnęły bardzo wysoki poziom.
Zgadzam się - oczywiście, że warto. Sama zdecydowałam się na operację nosa i wiem, że to byłam naprawdę dobra decyzja. Postawiłam na dr Annę Olender https://drolender.pl sporo osób ją polecało i teraz wiem dlaczego, efekt jest naprawdę świetny.
eleż

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: eleż »

Ja na razie z medycyny estetycznej mam doświadczenia z depilacją laserową - https://klinikamiracki.pl/epilacja-laserowa/ Więc moim zdaniem tutaj zasługuje na duże brawa. Wygoda niesamowita, ja już zapomniałam co to wrastające włoski ( a one potrafily nawet blizny powodować!)
ODPOWIEDZ