odpady niebezpieczne

Znasz świetne strony, które możesz polecić? Daj znać!
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 34
Rejestracja: 20 sty 2020, 7:47

odpady niebezpieczne

Post autor: paulinabb »

Odbiór odpadów niebezpiecznych Częstochowa - polećcie jakąś firmę :)
Awatar użytkownika
krysztal
Posty: 24
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:39

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: krysztal »

W firmie powstaje wiele odpadów. Na przykład gdy planujemy remont to często wymieniamy meble. Wtedy pojawia się problem co zrobić ze starymi. Mogą być uszkodzone i wtedy nie wiadomo w jaki sposób się ich pozbyć. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/oferta/skup-komputerow ... ci-poznan/. To firma z Poznania, która oferuje między innymi wywóz starych mebli. Myślę, że to ciekawa opcja.
joluśka

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: joluśka »

Wywóz odpadów niebezpiecznych możesz zlecić tej firmie https://www.wektorsc.eu/czyszczenie-ser ... ratorow-2/ Posiada ona bardzo rozbudowaną i przystępną cenowo ofertę. Myślę, że będziesz z niej zadowolona! Sama mam zamiar z niej skorzystać.
Jaded

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Jaded »

joluśka pisze: ↑11 gru 2020, 21:09 Wywóz odpadów niebezpiecznych możesz zlecić tej firmie https://www.wektorsc.eu/czyszczenie-ser ... ratorow-2/ Posiada ona bardzo rozbudowaną i przystępną cenowo ofertę. Myślę, że będziesz z niej zadowolona! Sama mam zamiar z niej skorzystać.
Z tego co czytałam to firma Wektor ma dość duże doświadczenie, dlatego na pewno warto do niej gdzies tam się zwrócić po pomoc w transporcie odpadów. Wiem, że też zajmują się wieloma innymi rzeczami jak np transport oleju przepracowanego.
Awatar użytkownika
selena
Posty: 400
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:04

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: selena »

Do odpadów niebezpiecznych zaliczają się również elektrośmieci, dlatego warto jak najszybciej się ich pozbyć. Jeżeli znajdują się one w Twojej firmie, to zgłoś się do https://odbioryfirmowe.pl/ Na nich można w pełni polegać.
ODPOWIEDZ