alkoholizm

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
łucja

alkoholizm

Post autor: łucja »

Dzień dobry. Mieliście kiedyś problem z uzależnieniem od alkoholu? Mój brat bardzo dużo pił, aż w końcu postanowił zapisać się na terapię do https://medox.org.pl/ . Ośrodek bardzo mu pomógł by wyjść z nałogu, bardzo się cieszymy, że brat dał radę wygrać z alkoholem
Sońka

Re: alkoholizm

Post autor: Sońka »

łucja pisze: ↑04 sie 2021, 13:11 Dzień dobry. Mieliście kiedyś problem z uzależnieniem od alkoholu? Mój brat bardzo dużo pił, aż w końcu postanowił zapisać się na terapię do https://medoxorpl . Ośrodek bardzo mu pomógł by wyjść z nałogu, bardzo się cieszymy, że brat dał radę wygrać z alkoholem
W Warszawie polecam ośrodek Medyczny Detox, wyciągnęli w nim mojego brata z alkoholizmu
pókas

Re: alkoholizm

Post autor: pókas »

Alkoholizm to straszna choroba z ktorą jednak da się wygrać. Najwazniejsze to zgłosić się do specjalistów od których otrzymamy należyte wsparcie. W przypadku mojej siostry, którą trapił ten problem, byli to https://virtus.bialystok.pl/oferta/leczenie-alkoholizmu . Wspólnymi siłami , zaczynając od kilku spotkan, pokonali to!
haszim

Re: alkoholizm

Post autor: haszim »

Szukając rozwiązania problemu alkoholizmu, poszukiwanie leczenie uzależnień prywatnie warszawa ma duże znaczenie dla osiągnięcia trzeźwości i rozpoczęcia podróży w kierunku wyzdrowienia. Dzięki odpowiedniej pomocy i dobrej opiece możliwe jest przezwyciężenie uzależnienia i prowadzenie satysfakcjonującego życia.
alicjages

Re: alkoholizm

Post autor: alicjages »

Z własnego doświadczenia wiem jak ważne jest leczenie uzależnień Wrocław. Najważniejszy i najtrudniejszy jest ten pierwszy krok. Później jest już jakoś łatwiej. Warto wybrać odpowiedni ośrodek leczenia uzaleźnień.
Awatar użytkownika
viktoria
Posty: 137
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:52

Re: alkoholizm

Post autor: viktoria »

Najlepiej zdecydować się na terapię uzależnień. Możliwości jest bardzo dużo - ja polecam od siebie takie rozwiązanie jak Poradnia Empatio: https://psycholog-ms.pl/terapia-uzaleznien/ . Tam pracują naprawdę świetni specjaliści z tej dziedziny.
kelisa

Re: alkoholizm

Post autor: kelisa »

Alkoholizm jest poważnym problemem zdrowotnym, który może prowadzić do problemów społecznych, finansowych i fizycznych. Jeśli ty lub ktoś kogo znasz cierpi na uzależnienie, implant alkoholowy z https://alkodoktor.pl/ może być realnym rozwiązaniem. Poszukaj pomocy już teraz!
ODPOWIEDZ