Autoklawy kosmetyczne - jakie warto wybrać?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Gabryśka32

Autoklawy kosmetyczne - jakie warto wybrać?

Post autor: Gabryśka32 »

Cześć!
Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości urządzeń kosmetycznych jak autoklawy kosmetyczne? Jeżeli tak, to tutaj mam nadzieję że z Waszą pomocą uda mi sie podjąć racjonalną decyzję zakupową żeby jednak ułatwiły nam codzienną pracę :)
Fońka44

Re: Autoklawy kosmetyczne - jakie warto wybrać?

Post autor: Fońka44 »

Jeśli autoklawy kosmetyczne to teraz takim numerem jeden jeżeli o mnie chodzi jest zdecydowanie model Enbio S który pozwala naprawdę efektywnie pracować i co również ważne skutecznie sterylizować akcesoria kosmetyczne nawet kilku pakietów. Dlatego warto tutaj zajrzeć na https://finefactory.pl/p/218/106303/aut ... firma.html i sprawdzić też jak to u nich wygląda pod względem cenowym, tym bardziej że jest jeszcze teraz całkiem fajna promocja :)
Paśka

Re: Autoklawy kosmetyczne - jakie warto wybrać?

Post autor: Paśka »

No i tutaj też muszę się zgodzić, korzystamy z autoklawy Enbio S od kilku miesięcy, świetna opcja i rozwiązanie za naprawdę rozsądną cenę. Daje duże możliwości efektywnej pracy i skuteczności podczas sterylizacji całych pakietów narzędzi. Mam nadzieję, że znajdziecie dobrą opcję ;)
Gabryśka32

Re: Autoklawy kosmetyczne - jakie warto wybrać?

Post autor: Gabryśka32 »

Paśka pisze: ↑29 maja 2021, 18:34 No i tutaj też muszę się zgodzić, korzystamy z autoklawy Enbio S od kilku miesięcy, świetna opcja i rozwiązanie za naprawdę rozsądną cenę. Daje duże możliwości efektywnej pracy i skuteczności podczas sterylizacji całych pakietów narzędzi. Mam nadzieję, że znajdziecie dobrą opcję ;)
Super, dzięki na pewno sprawdzę co i jak :) Mam nadzieję, że jeszcze trochę temat się rozwinie!
Luśka43

Re: Autoklawy kosmetyczne - jakie warto wybrać?

Post autor: Luśka43 »

Jak wyposażenie do salonu kosmetycznego czy lokalu medycznego to warto tutaj wymienić właśnie finefactory w którym kupujemy co potrzebne, w tym również autoklaw endo s https://finefactory.pl/p/218/106303/aut ... firma.html tym bardziej ze względu na mega promocję i z taką opcją, jak sterylizacja aż do 8 pakietów podczas jednego cyklu.
Wieśka

Re: Autoklawy kosmetyczne - jakie warto wybrać?

Post autor: Wieśka »

W sumie ja nie znam tej techniki i jestem zdania, że samo sprzątanie w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne. Osobiście polecam każdemu środki czystości z firmy https://calde.pl/tork i jestem przekonana, że jak najbardziej warto jest ich używać regularnie. Mam nadzieję, że jak najbardziej takie ich stosowanie jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ