content marketing

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

content marketing

Post autor: tidala »

Pod tym linkiem znajdziesz wyczerpujące informacje na ten temat http://effectivepr.pl/oferta/e-pr-media ... znosciowe/
grażka

Re: content marketing

Post autor: grażka »

Moim zdaniem taki marketing bez dwóch zdań należy zlecić profesjonalistom. Nie każdy jest w stanie taki temat ogarnąć samemu dobrze. Ja nawet się za to nie zabierałam bo wiem, że moja wiedza w tym zakresie jest wręcz nikła. Jednak znalazłam w sieci kogoś, komu powierzyłam to zadanie i uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Sporo czytałam na temat Pana Piotra, którego znalazłam na https://piotrpolok.pl/seo-copywriting-poznan/ . Ma on ogromne doświadczenie i wiedzę co widać po rezultatach jego pracy.
Ośka

Re: content marketing

Post autor: Ośka »

Widziałam ciekawe informacje ostatnio o marketingu na stronie https://adnext.pl/blog/content-marketing/ . Jak się szuka to się znajduje ciekawe informacje i propozycje. Czasem warto poszukać takich informacji w sieci i dowiedzieć się coś więcej na temat reklamy w sieci.
Awatar użytkownika
wariatka
Posty: 102
Rejestracja: 28 sty 2020, 20:51

Re: content marketing

Post autor: wariatka »

Mając firmę to w pierwszej kolejności trzeba zadbać o stronę internetową. Ja tak zrobiłam i zleciałam napisanie na nią tekstów agencji http://brandingpersonalny.pl/ która w tej kwestii jest niezastąpiona. Dzięki temu moja strona też jest bardziej interesująca i klienci zatrzymują się na dłużej. A ja zyskuję nowe zamówienia i ogólnie większą sprzedaż moich produktów i usług.
Jaśko

Re: content marketing

Post autor: Jaśko »

Oczywiście jest to świetna sprawa i ja jestem przekonany, że same teksty na nasze strony internetowe muszą być zawsze najwyższej jakości. Jak dla mnie bardzo ważną sprawą jest również to co napisano w https://www.dolcan.pl/komu-zlecic-pisan ... ternetowa/ i faktycznie fajnie jest wiedzieć komu zlecać pisanie tekstów na strony.
Kaźmirz

Re: content marketing

Post autor: Kaźmirz »

To prawda takie działania są czymś bardzo istotnym i ja również jestem zdania, że dość ciekawą sprawą jest to jeśli ktoś w taki sposób pracuje. W końcu na stronie https://odfreelancera.pl/copywriting-co ... ac-wiecej/ fajnie opisano co zrobić aby w ogóle zarabiać jeszcze więcej jako copywriter.
ODPOWIEDZ