Dermokosmetyki w salonie kosmetycznym

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Julianna33

Dermokosmetyki w salonie kosmetycznym

Post autor: Julianna33 »

Hej, czy będziecie mi w stanie powiedzieć gdzie warto będzie szukać dobrej jakości dermokosmetyków do profesjonalnego użytku w salonie kosmetycznym. Przede wszystkim aby były odpowiednio stworzone do różnego typu skóry i aby przynosiły realne efekty dla klientek (oczywiście muszą być przebadane dermatologicznie).
Fizzka

Re: Dermokosmetyki w salonie kosmetycznym

Post autor: Fizzka »

To możesz sprawdzić na przykład markę ODA to profesjonalne dermokosmetyki do salonu kosmetycznego. W przypadku których będziecie mogli liczyć na szeroki wybór, dostępność i jednocześnie można też odwiedzając ich fanpage umówić się na prezentację. Najlepiej się przed ich wprowadzeniem po prostu upewnić jak działają i czy naprawdę dają tak zadowalające efekty :)
WeronikaMis

Re: Dermokosmetyki w salonie kosmetycznym

Post autor: WeronikaMis »

Na pewno warto sprawdzić skład, dostępność różnych wariantów odnośnie problemów cery i jednocześnie zadowolenie klientek, nie ma lepszej opcji niż samodzielnie sprawdzenie opcji, dopytanie o wszystkie aspekty na prezentacji i też przeprowadzenie zabiegów próbnych. ODA to też jedna z ciekawszych opcji, jeśli szukasz dermokosmetyków do profesjonalnego użytku.
Julianna33

Re: Dermokosmetyki w salonie kosmetycznym

Post autor: Julianna33 »

A to ciekawe, na pewno sprawdzę w takim razie i zobaczymy co ostatecznie z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że trochę tych informacji jeszcze się pojawi bo wtedy łatwiej będzie ostatecznie podjąć przemyślaną decyzję.
ODPOWIEDZ