Funkcjonalny wózek

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Gryzelda77
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2021, 18:12

Funkcjonalny wózek

Post autor: Gryzelda77 »

Kobietki, jak wyobrażacie sobie funkcjonalny wózek dla waszego malucha? Powoli przygotowuję się do przyjścia na świat mojej pociechy i stopniowo kompletuję wyposażenie i akcesoria. Zainteresowały mnie wózki dziecięce wielofunkcyjne i wydaje mi się, że właśnie na taki model się zdecyduję. Co sądzicie? Polecacie?
Pimpuś

Re: Funkcjonalny wózek

Post autor: Pimpuś »

Funkcjonalny wózek to podstawa. Bo jednak taki wózek chcemy aby na dość długo nam wystarczył. I takiego też wózka poszukujemy. Więc przerzuciliśmy się na poszukiwania w sieci i między innymi udało mi się znaleźć na tej stronie https://tulisie.pl/kinderkraft kilka bardzo ciekawych modeli wózków i nie tylko. Także myślę, że to jest bardzo dobra strona dla każdego kto ma dzieci.
MiłoSTKA7

Re: Funkcjonalny wózek

Post autor: MiłoSTKA7 »

Funkcjonalny wózek to przede wszystkim wózek, którego konstrukcja odpowiada i mamie, i maluszkowi. Musi być wygodny, łatwy w użytkowaniu i wytrzymały. Miło byłoby, gdyby się też ładnie prezentował. :) Dla mnie, idealnymi wózkami są te od firmy Peg-Pérego, dostępne w firmie Akord z Poznania: https://www.pegperego-polska.com.pl/kategoria/wozki - mają wszystkie wyżej wymienione przeze mnie cechy, a do tego sama firma oferuje też inne artykuły niezbędne dla młodych mam. Wszystkie są pięknie wykonane, porządne i niezawodne. Jestem posiadaczką całego zestawu, w skład którego wchodzą m.in. wózek, fotelik i gondola, i uważam, że to genialna opcja - wszystko, co potrzebne w jednym.
Awatar użytkownika
penelopa
Posty: 205
Rejestracja: 04 kwie 2019, 7:39

Re: Funkcjonalny wózek

Post autor: penelopa »

Oczywiście że niezbędny jest porządny, funkcjonalny wózek, ale jego wybór w cale nie jest prosty i oczywisty. Rozglądając się za wózkiem, polecam w pierwszej kolejności zastanowić się nad x-landerem, bo wózek przerósł moje oczekiwania. Płynie po mieście, lekko się podbija i skręca. To zdecydowanie najlepszy wózek jaki widziałam
Snóopy

Re: Funkcjonalny wózek

Post autor: Snóopy »

W sumie w Colibro wozki dziecięce możecie obejrzeć. Ja sama zerkam tutaj, bo wydaje mi się, że to będzie dobry sklep. Dobre opinie czytałam o nich niedawno i mam wrażenie, że sporo osób po prostu bardzo poleca ten sklep. A mi jednak zależy na tym, żeby moje dziecko miało coś wartościowego.
michuśka88

Re: Funkcjonalny wózek

Post autor: michuśka88 »

Witam, co sądzicie o wozkach dziecięcych? Niedługo narodziny naszego dziecka, dlatego ważne jest dla mnie, aby wybrać wózek, który będzie wielofunkcyjny. Co o tym sądzicie https://mamaija.pl/wozki-dzieciece.html ? Chętnie poznam wasze opinie na temat takich wózków. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ