Internetowy sklep medyczny

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Internetowy sklep medyczny

Post autor: Dominiczka »

Cześć!
Jeśli będziecie potrzebowali dobrej jakości wyposażenia medycznego to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę https://asinos.pl/ gdzie będziecie mogli kupić wszystko co potrzebne do Waszego ośrodka medycznego, czy gabinetu w dobrych cenach i z zapewniona najwyższą jakością.
Awatar użytkownika
Hanka
Posty: 664
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:11

Re: Internetowy sklep medyczny

Post autor: Hanka »

Z tego, co się orientuję, to w sieci działa również taki internetowy sklep Medyczny.Store. Można tam kupić między innymi poduszki przeciwodleżynowe wysokiej jakości, a także inne akcesoria medyczne i rehabilitacyjne. Tak więc jeśli interesuje Was taki asortyment, to polecam zajrzeć ;)
aińm

Re: Internetowy sklep medyczny

Post autor: aińm »

My potrzebowaliśmy naprawdę wielu rzeczy, gdy mój mąż był po wypadku i nie mógł chodzić. Jego nogi były w strasznym stanie, zatem wózek, stołki i różne pomoce toaletowe, były tym, czego potrzebowałam. Wszystko udało mi się kupić i wynająć ze sklepu medycznego MEDICUS w Rydułtowach. Mają oni szeroki asortyment, dobre warunki najmu i sprzedaż na świetnych warunkach, zdecydowanie ich polecam.
ODPOWIEDZ