Jak unieważnić małżeństwo?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
boguchwała1968
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2021, 1:15

Jak unieważnić małżeństwo?

Post autor: boguchwała1968 »

Witajcie moje drogie. Czy któraś z was ubiegała się o unieważnienie małżeństwa w Warszawie? Powiedzcie mi, czy proces jest faktycznie tak skomplikowany i trudny? Wiem, że potrzebny mi będzie skuteczny adwokat kościelny, ale mam już na oku pewnego specjalistę. Przydałyby mi się rady osób, które miały już z czymś takim do czynienia.
Benitą

Re: Jak unieważnić małżeństwo?

Post autor: Benitą »

boguchwała1968 pisze: ↑03 kwie 2021, 10:07 Witajcie moje drogie. Czy któraś z was ubiegała się o unieważnienie małżeństwa w Warszawie? Powiedzcie mi, czy proces jest faktycznie tak skomplikowany i trudny? Wiem, że potrzebny mi będzie skuteczny adwokat kościelny, ale mam już na oku pewnego specjalistę. Przydałyby mi się rady osób, które miały już z czymś takim do czynienia.
A co jest powodem unieważnienia takiego małżeństwa ? Co do adwokata to ja miałam tylko rozwód cywilny jak na razie a prowadziła moja sprawę pani mecenas Magdalena Grześkowiak
MaślaneOczy

Re: Jak unieważnić małżeństwo?

Post autor: MaślaneOczy »

Polecam do tego typu spraw radcę prawnego Lucyne Szabelską z https://kancelariasprawyrodzinne.pl/ Przeprowadziła mnie przez sprawę rozwodową, dość trudną zaznaczam, potem miałam z nią przyjemność współpracować w innych sprawach m.in. chodziło o alimenty.
ODPOWIEDZ