Jak uzyskać odszkodowanie?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Maksa_63
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2021, 23:41

Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: Maksa_63 »

Cześć dziewczyny. Może któraś z was ma jakieś doświadczenie z ubieganiem się o odszkodowanie? Chętnie poznałabym wasze rady i wskazówki. Wydaje mi się, że na pewno przydałaby mi się dobra kancelaria odszkodowawcza. Też tak sądzicie? Na pewno będzie mi potrzebny ekspert, który zajmie się formalnościami, żeby ja o niczym nie zapomniała. O czym jeszcze pamiętać?
Awatar użytkownika
greska21
Posty: 168
Rejestracja: 29 mar 2019, 0:00

Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: greska21 »

Znacznie łatwiej wybrać ubezpieczenie i opłacać składki, niż egzekwować satysfakcjonujące odszkodowanie. Wiadomo, że firmy ubezpieczeniowe chciałyby wypłacać jak najmniejsze kwoty. Często trzeba się odwoływać. Dlatego moje zdanie jest takie, że lepiej korzystać z pomocy prawnej. Mój mąż mógł liczyć na pomoc kancelarii Węgłowski ze Szczecina. Dużo łatwiej z taką fachową pomocą, to nawet nie ma o czym mówić. Pomogli we wszystkim i nie było potrzeby składać odwołania.
Violuś

Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: Violuś »

Posiadanie samochodu to fajna sprawa ale czasami trzeba zmierzyć się z niezbyt przyjemnymi sytuacjami - mowa o stłuczkach czy innych uszkodzeniach samochodu.Nie zawsze zresztą te sytuacje są zawinione przez nas, więc i konsekwencje tych sytuacji nie mogą nas obciążać. Weźmy na przykład uszkodzenie koła samochodu po wiechaniu w dziurę. Co wtedy zrobić i do kogo się zwrócić po odszkodowanie ?Na stronie jednego z ubezpieczycieli - Unilink - https://unilink.pl/porady/uszkodzone-ko ... zkodowanie , znalazłam poradnik , właśnie na taką okoliczność. Zachęcam do lektury, choć... oby się nie przydał.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: Zdzisiek78 »

Zaufaj specjalistom od odszkodowań z wieloletnim doświadczeniem. Polecam z własnego doświadczenia w razie potrzeby odszkodowania wejść na stronkę internetową insito https://insito-odszkodowania.uk i tam albo przeczytać albo zadzwonić na infolinię i dowiedzieć się do w danej sytuacji najlepiej zrobić ;)
Sławomir

Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: Sławomir »

Wszystkim osobom, które miały jakiś wypadek i uważają, że kwota odszkodowania, którą otrzymały jest zbyt niska polecam skorzystac z usług firmy AvistaPolska. Moim zdaniem są to najlepsi specjaliści w sprawdzeniu czy było zaniżone odszkodowanie przez towarzystwo ubezpieczeniowe.
joanna_kuś

Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: joanna_kuś »

Czasami ciężko samemu walczyć z firmami od których powinniśmy uzyskać odszkodowanie, dlatego warto wesprzeć się ekspertami, którzy w tej dziedzinie mają lepszą wiedzę i doświadczenie. To np. https://www.maximumodszkodowan.pl/jak-pracujemy - miałam okazję kilka razy z nimi współpracować i za kazdym razem z sukcesem udało im się uzyskać dla mnie odszkodowanie. POlecam bardzo!
Stanisław

Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: Stanisław »

Każdy z nas posiada samochód, lecz czasem dochodzi do sytuacji z którymi nie chcieliśmy mieć nigdy do czynienia. Często dochodzi do utrata wartości handlowej pojazdu , nie wiemy co robić w takich sytuacjach jak uzyskać pełne ubezpieczenie, na tej stornie wyjaśnią krok po kroku na co trzeba zwrócić szczególną uwagę.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Jak uzyskać odszkodowanie?

Post autor: Zdzisiek78 »

Jeśli uległeś wypadkowi, za który ponosi odpowiedzialność ktoś inny, może przysługiwać Ci odszkodowanie. Z pewnością zastanawiasz się, czy gra jest warta świeczki – czy wysokość odszkodowania nie będzie przekraczać kosztów całej procedury? W tym artykule https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... owan-w-uk/ rozwieją wszelkie wątpliwości.
ODPOWIEDZ