Kredyt - doradca?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
iryda81
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2020, 5:05

Kredyt - doradca?

Post autor: iryda81 »

Hejka! Konsultowałyście się kiedykolwiek z doradcą kredytowym? Ja zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy ekspertów z czasnakredyt.pl. Może o nich słyszałyście? Przyznam szczerze, że na własną rękę trudno jest znaleźć atrakcyjną ofertę kredytową.
Awatar użytkownika
Malwina
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 23:40

Re: Kredyt - doradca?

Post autor: Malwina »

Miałam podobny problem, kiedy chciałam wziąć kredyt gotówkowy. Znajoma poleciła mi skontaktować się z doradcami z Czas Na Kredyt i nie żałuję. Są niezwykle skuteczni w negocjowaniu warunków z przedstawicielami banku. Serdecznie ich polecam!
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 259
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: Kredyt - doradca?

Post autor: sofia32 »

Nie znam tej firmy, ale słyszałam, że skuteczna jest ta https://optymalnykredyt.pl . Oni wspierają klienta na każdym etapie, sami też negocjują warunki z bankami, żeby klient był usatysfakcjonowany. Powiedzą też, jaką macie zdolność kredytową i poprowadzą przez cały proces, aż do momentu podpisania umowy. Przy okazji powiedzą, jakie dokumenty są wymagane, a jeśli nie macie czasu na spotkanie, to do Was zadzwonią.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 801
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:01

Re: Kredyt - doradca?

Post autor: Zdzisiek78 »

Każdy z nas choć raz w życiu zaciągał kredyt lub pożyczkę. Większość posiada kredyty hipoteczne. Jeśli taka decyzja wciąż jest przed Wami, to polecam skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów i poczytać wpisy na stronie https://intuum.pl/kredyty-gdansk/.
Warto mieć choć podstawową wiedzę.
Pozdrawiam.
żaaalem

Re: Kredyt - doradca?

Post autor: żaaalem »

Ja to nie do końca mam świadomość, jak działać i na razie sprawdzam najróżniejsze kwestie, ale na pewno warto sprawdzać, co doradca kredytowy Częstochowa może zaoferować. Ja wiem, że nie jest to łatwe, ale jak już coś ma mi pomóc, to niech to będzie coś logicznego i fajnego. Ja wierzę, że uda nam się coś mi dobrać.
ODPOWIEDZ