Księgowość on-line

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Księgowość on-line

Post autor: tidala »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej https://prosperonline.pl/oferta/obsluga-ksiegowa/
gabryśka

Re: Księgowość on-line

Post autor: gabryśka »

W prowadzeniu księgowości bardzo dużym ułatwieniem jest dla mnie program https://www.oscbr.pl/ . Umożliwia mi łatwy kontakt z moimi klientami, o wiele lepiej jest jednak wysyłać faktury drogą elektroniczną niż w tradycyjny sposób. Dodatkowo można zaoszczędzić sporo czasu
Awatar użytkownika
scv
Posty: 104
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:33

Re: Księgowość on-line

Post autor: scv »

gabryśka pisze: ↑02 sie 2021, 17:17 W prowadzeniu księgowości bardzo dużym ułatwieniem jest dla mnie program Umożliwia mi łatwy kontakt z moimi klientami, o wiele lepiej jest jednak wysyłać faktury drogą elektroniczną niż w tradycyjny sposób. Dodatkowo można zaoszczędzić sporo czasu
Jest całkiem sporo takich narzędzi np. https://www.mega-tech.com.pl/faktura-rr-small-business/ do faktur. Z takimi programami księgowość jest dużo łatwiejsza.
Protex

Re: Księgowość on-line

Post autor: Protex »

Jak już tu poruszony został temat oprogramowania, to warto sprawdzić aFaktury - to program do wystawiania faktur przez internet. Za jego pomocą z łatwością wystawisz różne rodzaje dokumentów. Dużą zaletą według mnie jest możliwość wystwiania faktur cyklicznych, to duże ułatwienie np. dla Freelancerów, Wirtualnych Asystentek, które świadczą usługi abonamentowe.

ngk fr5ap
Sławomir

Re: Księgowość on-line

Post autor: Sławomir »

Czy są tutaj osoby, które szukają sprawdzonego biura rachunkowego działającego na terenach UK? W przypadku mojej firmy korzystam z usług profesjonalnego biura rachunkowego https://www.polskaksiegowa.org.uk/nasze ... odatku-uk/ i mogę Wam szczerze polecić ich usługi.
Smagren

Re: Księgowość on-line

Post autor: Smagren »

Podstawą księgowości online jest według mnei sprawne wystiwanie faktur. Zobacz sobie aFaktury.pl po rejestracji moższ mieć dam bazę produktów, usług, klientów i w ten sposób wystawienie dokumentu to dosłownie wyklikanie kilku opcji. To szybkie i wygodne rozwiązanie.
irminaa

Re: Księgowość on-line

Post autor: irminaa »

To ja powiem wam, że rozważam usługi księgowe Mysłowice firmy MDA Consulting Group. Nie chcę samodzielnie zajmować się księgowością, bo nie znam się aż tak na tym. A dwa chcę mieć pewność co do jakości i tego, że wszystko zostanie dopilnowane.
Natkaa

Re: Księgowość on-line

Post autor: Natkaa »

Warto bez dwóch zdań rozważyć ofertę aforti ac, myślę że pomogą i tobie w bieżących sprawach kadrowych, moja znajoma już na początku swojej działalności zaczęła z nimi współpracę :) Mają ogromne doświadczenie w temacie księgowości
bariooo

Re: Księgowość on-line

Post autor: bariooo »

Jeśli mogę Wam coś powiedzieć, to tyle, że nie jesteśmy alfami i omegami, nie wszystko możemy ogólnie zrobić dobrze. Dlatego jeśli już, to dla mnie naprawdę rzeczowymi rozwiązaniami będzie sprawdzanie, jak się wzbogacić o wiedzę. Dlatego firma https://formanway.pl/ będzie mi dobrym wsparciem.
ODPOWIEDZ