Licencja na programy Microsoft

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
ajfonka
Posty: 165
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:57

Licencja na programy Microsoft

Post autor: ajfonka »

Gdzie zamawialiście licencje na programy Microsofta do firmy? zależałoby nam na polskim supporcie.. niewiele osób w biurze mówi po angielsku więc to ważny punkt dla nas. Znacie jakieś miejsca gdzie można zamówić taką roczną subskrypcję w dobrej cenie? Pomóżcie pliska :)
Awatar użytkownika
baina
Posty: 141
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:06

Re: Licencja na programy Microsoft

Post autor: baina »

ooo to zerknij sobie tutaj https://home.pl/microsoft365-business-standard-esd/ bardzo fajny pakiet w dobrej cenie :) jak dla mnie same plusy, u nas w firmie się sprawdza doskonale :) masz tu wszystkie aplikacje office i usługi biznesowe :) jak dla mnie cena bardzo przystępna
oluś

Re: Licencja na programy Microsoft

Post autor: oluś »

Wiadomo, że jeśli chcemy skorzystać z jakiegoś programu, mamy zamiar ściągnąć go z legalnego źródła. Nic bowiem nie działa tak źle, jak nielegalne ściąganie, które może przynieść wiele powodów do zmartwień. Tylko u nas, tylko z nami, tylko dzięki naszej stronie masz taką możliwość. Bez problemu możesz ściągać programy, które są ci potrzebne i niezbędne do pracy i zabawy. Zwracaj więc zawsze uwagę na to, co związane jest z legalnością danego programu. Z nami na pewno nigdy nie popadniesz w żadne problemy i tarapaty. Zapraszamy więc serdecznie https://menstate.pl/!.
ODPOWIEDZ