Masażer do ciała i twarzy - używacie

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Dominiczka
Posty: 111
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:25

Masażer do ciała i twarzy - używacie

Post autor: Dominiczka »

Zastanawiam się nad zakupem masażera do ciała i twarzy, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi na jaki warto postawić aby efekty były zdecydowanie jak najlepsze? Pozdrawiam i z góry dziękuję za podpowiedzi!
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Re: Masażer do ciała i twarzy - używacie

Post autor: WolciaK »

Sprawdź sobie ten - http://zdrowiaczar.pl/masazer-do-twarzy ... -2298.html używam go od dłuższego czasu i super się sprawdza. Cera i skóra są odżywione, wygładza zmarszczki i też pozwala zachowywać jędrność. Polecam sprawdzić, a jestem przekonany że się nie zawiedziecie ;)
Awatar użytkownika
PaulinaaMM32
Posty: 122
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:59

Re: Masażer do ciała i twarzy - używacie

Post autor: PaulinaaMM32 »

Tutaj śmiało mogę się zgodzić. Takie rozwiązanie pozwala szybko przywrócić nasz stan skóry i cery do odpowiedniego stanu. Dlatego ja staram się systematycznie używać takiego masażera i efekty są naprawdę zaskakujące. Mam nadzieję, że i u Was tak fajnie się sprawdzi bo już widzę że poprzedniczka dobrze go zrecenzowała.
Awatar użytkownika
ImmaK
Posty: 15
Rejestracja: 02 mar 2020, 12:16

Re: Masażer do ciała i twarzy - używacie

Post autor: ImmaK »

Hmm może rzeczywiście warto coś takiego sobie sprawić, w takim razie będę musiała się zastanowić. Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze temat nam się rozwinie :)
Awatar użytkownika
MarelnaKos
Posty: 12
Rejestracja: 02 mar 2020, 12:05

Re: Masażer do ciała i twarzy - używacie

Post autor: MarelnaKos »

Podzielam pozytywną opinię na temat "Masażer do twarzy i ciała Mezoterapia Fale radiowe" http://zdrowiaczar.pl/masazer-do-twarzy ... -2298.html świetnie wykonany, jednocześnie można liczyć na rzetelne podejście obsługi i dobra cena. Pozwala na dostarczenie do głębszych warstw skóry fali elektrycznej. Dociera ona do każdego punktu w skórze powodując wytworzenie energii cieplnej stymulującej wewnętrzne jony w organizmie, zwiększa pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach. Pozdrawiam i mam nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję zakupową. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ