Opinie - szkoła nauki jazdy lejdis-gentleman-osk.pl

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Farida_92
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2020, 3:59

Opinie - szkoła nauki jazdy lejdis-gentleman-osk.pl

Post autor: Farida_92 »

Witajcie! Szukam szkoły nauki jazdy w Warszawie, która przeprowadza fajne kursy dla kobiet i mężczyzn. Chciałabym zapisać się z moim chłopakiem. W Internecie znalazłam stronę lejdis-gentleman-osk.pl i chciałabym zapytać o Wasze opinie. Czy któraś z Was korzystała z ich oferty? Jakie są wasze wrażenia?
Awatar użytkownika
Franciszka_88
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2020, 20:21

Re: Opinie - szkoła nauki jazdy lejdis-gentleman-osk.pl

Post autor: Franciszka_88 »

Chodziłam na kurs nauki jazdy do LEJDIS & GENTLEMAN w zeszłym roku i muszę się pochwalić, że udało mi się zdać za pierwszym razem! Mój instruktor miał bardzo dobre podejście i wszystko na spokojnie mi tłumaczył. Miał na prawdę dużą cierpliwość :) Przyznam szczerze, że na początku nie wierzyłam kompletnie w swoje możliwości, ale z czasem nabrałam wprawy i teraz myślę, że można zaliczyć mnie do grona dobrych kierowców.
Aśka

Re: Opinie - szkoła nauki jazdy lejdis-gentleman-osk.pl

Post autor: Aśka »

Ja akurat robiłam u nich kurs prawa jazdy na motocykl czyli moje marzenie od naprawdę wielu lat. Z czystym sumieniem szkołę polecam. Świetne podejście do kursantów, ogrom wiedzy i cierpliwości. No i sprzęt! Suzuki Gladius SFV 650 oraz Yamaha MT-07 - dokładnie takie same, jak później na egzaminie.
Zoś

Re: Opinie - szkoła nauki jazdy lejdis-gentleman-osk.pl

Post autor: Zoś »

Polecam, to świetna szkoła nauki jazdy. Mają świetnych instruktorów, znają się na swojej pracy i naprawdę potrafią nauczyć. Do tego przystępne ceny. Zadałam za pierwszym razem :)
Łoni

Re: Opinie - szkoła nauki jazdy lejdis-gentleman-osk.pl

Post autor: Łoni »

Moim zdaniem Lejdis & GENTLEMAN to naprawdę bardzo dobra szkoła nauki jazdy i warto ją polecić każdemu, kto chce nie tylko dobrze nauczyć się jeździć, ale też bezstresowo zdać egzamin państwowy na prawo jazdy. Ja wiedziałam, że jest odpowiednio przygotowana do tego egzaminu, szłam pewna siebie i egzamin potwierdził to, że zostałam nauczona naprawdę dobrze.
Rińka

Re: Opinie - szkoła nauki jazdy lejdis-gentleman-osk.pl

Post autor: Rińka »

Udało mi się zdać egzamin państwowy na prawo jazdy za pierwszym razem, a to chyba już wystarczająca rekomendacja dla szkoły nauki jazdy :) Znajoma poleciła mi Lejdis & Gentelman i serio powiem, że to zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Warszawie.
ODPOWIEDZ