organizacja pogrzebu

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
jasiuniaŚ

organizacja pogrzebu

Post autor: jasiuniaŚ »

Organizowanie pogrzebu to nie jest łatwa sprawa, trzeba jednak się z tym uporać. Dobrze jest wybrac odpowiedni zakład pogrzebowy by wszystko było dużo łatwiejsze. Wielu moich znajomych korzysta z http://jozefgorecki.pl/ , mają bardzo bogata ofertę i wiedzą jak podejść do ludzi podczas straty bliskiej osoby.
jasiuniaŚ

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: jasiuniaŚ »

Jeśli będziecie szukać zakładu pogrzebowego w Warszawie, to zobaczcie tu https://www.elizjum-warszawa.pl/ Ten zakład pracuje przez cała dobę 7 dni w tygodniu. Z organizują odbiór zwłok, jak i transport do chłodni czy przechowanie. A następnie pomagają rodzinie w załatwianiu niezbędnych dokumentów, wyborze trumny, wieńców, wiazanek pogrzebowych. A też organizują pogrzeb w wybranym przez rodzinę obrzędzie.
gejża45

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: gejża45 »

Wiem doskonale, jak trudne jest zorganizowanie pogrzebu, gdy w głowie kotłuje się tysiąc czarnych myśli. Strata bliskiej osoby to niezwykle bolesne doświadczenie. Dlatego wszystkim z Wrocławia polecam Zakład pogrzebowy Anubis, który w takich sytuacjach przejmie od Was wszystkie obowiązki i zabierze ciężar organizowania pogrzebu: https://anubis.info.pl/koszty-pogrzebu/ Specjaliści zajmą się przygotowaniem ceremonii od A do Z, z uwzględnieniem transportu, wieńców oraz załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności. Każda osoba pogrążona w żałobie będzie mogła w spokoju pożegnać bliską osobą, nie martwiąc się o przebieg uroczystości.
Awatar użytkownika
tidala
Posty: 880
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:14

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: tidala »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://expatriateconsultancy.com/how-t ... nd-part-1/
pogł

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: pogł »

Pochówkiem dziadka zajął się zakład pogrzebowy Centrum https://www.centrum-wroc.pl/oferta/kremacja z Wrocławia. Oni kompleksowo podeszli do wszystkiego, zorganizowali przewiezienie ciała, pogrzeb, kremacje, u nich także kupiliśmy urnę. Ceny mają przystępne. Byliśmy wtedy przybici i chcieliśmy mieć te wszystkie formalności z głowy, by skupić się na pożegnaniu ważnej osoby w naszym szyciu, no i oni nam to ułatwili, polecam.
łuaki

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: łuaki »

Organizacja pogrzebu to bardzo przykra sprawa - dlatego w tym trudnym momencie warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, czyli sprawdzonego domu pogrzebowego, np. https://hades-biala.pl/. Nas wspierali kiedy zmarła babcia i trzeba było właśnie wyprawić pogrzeb. BYlismy bardzo zadowoleni, wszystkim się kompleksowo i rzetelnie zajęli.
Awatar użytkownika
sofia32
Posty: 259
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: sofia32 »

Oczywiście, nikt nie lubi organizować pogrzebu, dlatego warto wszystkie formalności powierzyć zakładowi pogrzebowemu. Taką opcję oferuje https://kalla-pogrzeby.pl/ . Do klientów podchodzą z ogromnym zrozumieniem i empatią. Wspierają ich w trudnych chwilach. Można u nich też zamówić trumnę i wieńce, można też zdecydować, czy ceremonia ma być świecka czy religijna. Działają całodobowo.
motorówka

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: motorówka »

Najpierw zgłosiliśmy się do domu pogrzebowego aby rozpocząć cały proces dotyczący przygotowań. Takie wsparcie i pomoc były w tym wypadku koniecznością. Całkowicie sprostało to moim wymogom i umożliwiło godne pożegnanie babci - sami byśmy sobie nie poradzili.
fórtka

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: fórtka »

Przede wszystkim, trzeba było znaleźć dom pogrzebowy, który podjąłby się usług tego typu. Pomocy na tym polu udzielili nam https://www.hadeslublin.pl/uslugi , całkowicie fachowo podchodząc do tematu. Z ich strony mogliśmy liczyć na transport zmarłej, przygotowanie urny. Byliśmy w zbyt dużym szoku, aby zająć się tym na własną rękę.
pókas

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: pókas »

Należało również zadbać o kwiaty na pogrzeb. Kompozycję fantastycznych wieńców zrealizowali dla nas http://www.arkadia-kwiatynapogrzeb.pl/#oferta w sposób całkowicie fachowy. Moim wymogom sprostało to w szczególności. Także i Wam polecam skupić się na tym aspekcie. Coś takiego faktycznie robi wrażenie.
Anetasow

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: Anetasow »

Przy niedawnym pogrzebie taty mieliśmy dużą pomoc i wsparcie w pracownikach Domu Pogrzebowego Szadkowski z Pruszkowa. To solidny zakład, możecie u nich liczyć na w pełni profesjonalną organizację, w tym także załatwienie spraw urzędowych, do których nie ma się wtedy siły. Tata zażyczył sobie kremację i prowadzenie uroczystości pogrzebowej przez mistrza ceremonii, oczywiście uszanowaliśmy jego wolę. Jeśli interesują was formalności odnośnie kremacji, to tu znajdziecie niezbędne informacje https://www.dpsz.pl/kremacja Warto to sobie przeczytać.
barbados

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: barbados »

Witam. Na początek znajdźcie dobry dom pogrzebowy, który wam załatwi wszystko kompleksowo: od dokumentacji, aż po pochówek. Ja, chowając swoją babcię, znalazłem taki przez stronę z wyszukiwarką firm z branży "śmierci" z całej Polski. To jest link do niej: https://kataloguslugpogrzebowych.pl/fir ... pogrzebowy Tam są i zakłady pogrzebowe, kamieniarze, grabarze i wile więcej. Każda z firm jest sprawdzona, więc to strona warta uwagi. Pozdrawiam.
dudłej

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: dudłej »

Organizacje tego typu uroczystości najlepiej zlecić zakładowi pogrzebowemu, który ma w swojej ofercie profesjonalne i kompleksowe usługi. Jak cała organizacja pogrzebu będzie w jednych rękach, to zdecydowanie wyjdzie najlepiej, a na pewno już najkorzystniej cenowo. Śmiało wam mogę więc polecić Zakład Pogrzebowy AbbaPater, który się mieści Warszawie przy ul. Antoniego Czechowa 2 https://abbapater.eu/nasze-uslugi/pogrz ... wyznaniowe Jego oferta jest mega duża. Ma w niej pogrzeby tradycyjne, świeckie i wyznaniowe, duży wybór urn i trumien, a także akcesoriów i kwiatów. Może również zrealizować stypę i transport żałobników.
JowitaPL

Re: organizacja pogrzebu

Post autor: JowitaPL »

Dziękuję Wam za wszystkie pomocne i merytoryczne komentarze. Zgadzam się z Wami, że organizacja pogrzebu to zawsze trudne przeżycie, dlatego warto w tym czasie skorzystać z pomocy doświadczonego i sprawdzonego zakładu pogrzebowego. Osobiście w tym ciężkim okresie korzystałam z usług firmy „Concordia” w Gdyni. Pomogli mi w transporcie zwłok, sporządzeniu formalności urzędowych oraz w przygotowaniu ciała zmarłego do pochówku. Myślę, że Wam również będą w stanie pomóc.
ODPOWIEDZ