Prawo spółek - firma

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
WolciaK
Posty: 329
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:41

Prawo spółek - firma

Post autor: WolciaK »

Witam!
W przypadku kiedy pojawi się u Was problem w spółce, to na pewno warto znaleźć dobrych specjalistów którzy będą Wam w stanie rozwiązać wszystkie problemy prawne. U nas wybór to kancelaria Grabowski i Wspólnicy którzy są w stanie w pełni profesjonalnie do tego podejść i szybko rozwiązać problemy. Ich pomoc w naszym przypadku była ogromna, także może jeszcze komuś będą tak bardzo potrzebni ;)
Awatar użytkownika
Szyszyka
Posty: 188
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:54

Re: Prawo spółek - firma

Post autor: Szyszyka »

Myślę, że w firmie http://adwokat-nawojski.pl też znajdziecie niezbędną pomoc prawną. Kompleksowo zajmują się tu praktycznie każdym rodzajem spraw, zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm.
Awatar użytkownika
biasza
Posty: 179
Rejestracja: 27 lip 2019, 2:04

Re: Prawo spółek - firma

Post autor: biasza »

Polecam współpracę z https://gajda-adwokat.pl/ . My od jakiegoś czasu sprawy gospodarcze rozwiązujemy z pomocą tej kancelarii. Są to prawdziwi fachowcy, mają naprawdę duże doświadczenie a do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Kancelaria działa w Szczecinie. Na stronie można się zapoznać z zakresem usług.
tidalą

Re: Prawo spółek - firma

Post autor: tidalą »

Kliknij w tę witrynę aby poszerzyć wiedzę na ten temat https://ad-fenix.pl/kategoria-produktu/ ... dowlanych/
władzia

Re: Prawo spółek - firma

Post autor: władzia »

u mnie bardzo pomogl pan mecenas z kancelarii Weglowski w Kamieniu Pomorskim. Trafilam do nich z polecenia znajomej i teraz przy kazdej okazji kiedy tylko jakakolwiek pomoc prawna w rodzinie jest potrzebna uderzamy tam. Swietni specjalisci, wiele specjalizacji dzieki czemu faktycznie pomoc jest kompleksowa :)

lampa maszynowa led
aguuś

Re: Prawo spółek - firma

Post autor: aguuś »

Jeśli szukasz dobrej kancelarii to osobiście mogę polecić tą: https://www.aif.com.pl/ Doświadczeni oraz profesjonalni, korzystałam już z ich usług i jestem bardzo zadowolona.
Firłan

Re: Prawo spółek - firma

Post autor: Firłan »

aguuś pisze: ↑31 paź 2020, 4:59 Jeśli szukasz dobrej kancelarii to osobiście mogę polecić tą: https://www.aif.com.pl/ Doświadczeni oraz profesjonalni, korzystałam już z ich usług i jestem bardzo zadowolona.
Widziałem na innym forum, także polecali usługi tej kancelarii.
ODPOWIEDZ