przedszkole prywatne czy państwowe

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Malfoj
Posty: 56
Rejestracja: 22 lip 2020, 18:55

przedszkole prywatne czy państwowe

Post autor: Malfoj »

Co wybieracie - przedszkole prywatne czy państwowe?
Awatar użytkownika
lenka77
Posty: 234
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:48

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

Post autor: lenka77 »

My wybraliśmy przedszkole prywatne a konkretnie mokotowskie przedszkole Miś Koala http://miskoala.edu.pl/ Jesteśmy z niego w 100 % zadowoleni - po całości nam pasuje- są tam małe grupy dzieci, nauka angielskiego, zajęcia przyrodnicze, pomoc logopedy, no i najważniejsze - moje dziecko uwielbia tam chodzić a ja widzę jak fajnie, także dzięki przedszkolu, się rozwija.
Awatar użytkownika
amiczi
Posty: 20
Rejestracja: 02 lip 2020, 21:16

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

Post autor: amiczi »

My wybralismy prywatne bo szukałam dobrej placówki, a Bajkoland jaki wybralismy jest przedszkolem anglojęzycznym, do tego dzieci są tu wychowywane w oparciu o metody Montessori http://www.bajkoland-przedszkole.pl/
Śnieżka

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

Post autor: Śnieżka »

Cała trójka moich pociech chodziła do publicznego przedszkola. Najmłodsza jest w zerówce. Mamy zajęcia z angielskiego, logopedę, rozmaite kółka do wyboru., np. taneczne, teatralne, recytatorskie, plastyczne. Dodatkowo za symboliczną kwotę odbywają się zajęcia taneczne oraz karate. A po przedszkolu uczestniczy też w zajęciach w https://kidos.pl/zajecia/lublin .
emiś003

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

Post autor: emiś003 »

Mamy to szczęście, że w Warszawie jest bardzo duży wybór różnych przedszkoli dla dzieciaków, no ale też dzieciaków jest bardzo dużo. Myślę, że Twoje oczekiwania może spełnić Te Vizja . Bezpośrednio u nich też od razu dowiesz się, w jaki sposób wygląda cały proces rekrutacji i jaka jest oferta edukacyjna.
Wieśa

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

Post autor: Wieśa »

Zdecydowanie prywatne... Jeśli masz tylko taką możliwość, to warto z tego skorzystać. Osobiście mogę ci polecić Tequestę na Mokotowie. Dziecko super przygotowane do szkoły jestem zafascynowana. Wybralis,y szkołe do której bardzo ciężko było się dostac limitowane miejsca, Dziecko pisze i czyta super po angelsku a ma dopiero 6 lat, Hiszpąńksi na fantastycznym poziomie!
Kryśka

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

Post autor: Kryśka »

Dzięki oddziałowi terapeutycznemu w Niepublicznym Przedszkolu „Promyk” w Szczecinie moje za wcześnie urodzone bliźniaki wymagające wczesnego wspomagania rozwoju dorównały swoim rówieśnikom. W tej chwili całkiem nieźle radzą sobie w szkole. Więcej o oddziale przeczytacie tutaj https://www.promyk.szczecin.pl/edukacja ... yczna.html .
Iśa

Re: przedszkole prywatne czy państwowe

Post autor: Iśa »

My również wybraliśmy Tequestę - poszliśmy za namową bliskich znajomych i nie żałujemy. Córcia jest obecnie w grupie 5-latków "Panterki", którymi zajmuje się p. Monika i Ms. Delicia - mają dobre i przede wszystkim profesjonalne podejście do maluchów. Zajęcia są ciekawe i kreatywne, nawet te prowadzone w okresie lockdownu. Kadra jest dobrze przygotowana do nauki zdalnej.
ODPOWIEDZ