Psychiatra łódź

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu prywatnym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Annasz1977
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2020, 7:36

Psychiatra łódź

Post autor: Annasz1977 »

Poratujecie mnie rekomendacją dobrego psychiatry w łodzi? Ktoś sprawdzony, wykwalifikowany i dobry.
Awatar użytkownika
Brunhilda1962
Posty: 12
Rejestracja: 13 paź 2019, 13:51

Re: Psychiatra łódź

Post autor: Brunhilda1962 »

Ja mogę ci polecić doktor Andrzejczak z Poradni Salomon. Dobry psychiatra to klucz do wyjścia z choroby, więc jak dla mnie naprawdę warto zgłosić się właśnie do niej.
Diżą

Re: Psychiatra łódź

Post autor: Diżą »

Z czystym sumieniem mogę Wam polecić https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ Bardzo dobry psychiatra Łódźdoświadczenie, wiedza, bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki.
Awatar użytkownika
torvi
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2020, 9:40

Re: Psychiatra łódź

Post autor: torvi »

jak potrzebujecie pomocy, to kochani najlepiej ogarnąć sobie tylko konkretnego i profesjonalnego psychiatrę, z tego co czytałam to właśnie takich znajdziecie na https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ Zależy też na czym komu zależy. Ja, żeby poradzić sobie ze stresem chodziłem na terapia stresu. Tam przy okazji zdiagnozowała Pani u mnie tzw. blokadę emocjonalną. Przez która nie potrafiłem wyrażać swoich emocji.
Bakłażan

Re: Psychiatra łódź

Post autor: Bakłażan »

Jasna sprawa! Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście w pierwszej kolejości zastanowili się nad tym, co mogłoby zadziałać najlepiej jako wsparcie w leczeniu Waszych problemów. Na pewno warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i zorientować się, w jaki sposób możecie teraz sięgnąć po opiekę psychiatryczną. Warto szybko się za to zabrać, bo to ważna rzecz.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 233
Rejestracja: 23 lip 2019, 11:13

Re: Psychiatra łódź

Post autor: kasiakowa06 »

Brunhilda1962 pisze: ↑26 cze 2020, 2:32 Ja mogę ci polecić doktor Andrzejczak z poradniasalomon.pl/ Poradni Salomon. Dobry psychiatra to klucz do wyjścia z choroby, więc jak dla mnie naprawdę warto zgłosić się właśnie do niej.

Tez słyszałam, że to dobra Pani doktor.

-------------------------------------------------------------
artroskopia - https://ortho-expert.pl/klinika/
Obrazek
Bakłażan

Re: Psychiatra łódź

Post autor: Bakłażan »

Skoro nie jesteście pewni co do tego, co będzie najlepsze dla Was, to po prostu wybierzcie się w sprawdzone miejsce, gdzie przydzielony zostanie Wam odpowiedni terapeuta. Wiem, że w https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ możecie liczyć na najlepszą opiekę, dlatego też koniecznie już teraz się tam umówcie na wizytę!
ODPOWIEDZ